Google+

Uprzejmie przypominamy, że już w najbliższy poniedziałek (3.04.2017) o godz. 15:00 odbędzie się kolejne z internetowych szkoleń - Webinariów: "Fronius Smart Meter - instalacja".

Webinarium Fronius Smart Meter – instalacja

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl szkoleń w formie webinariów. Te nowoczesne, krótkie (30-45 minutowe) sesje szkoleniowe pozwolą Państwu na zapoznanie się z wybranym tematem w zaciszu własnego biura lub domu. Aby skorzystać z webinarium wymagane są: przeglądarka internetowa, głośniki, połączenie z Internetem oraz chęci.

Do udziału w wydarzeniach zapraszamy przede wszystkich projektantów, instalatorów oraz Partnerów Serwisowych Fronius, a także wszystkie osoby zainteresowane daną tematyką – szerokie grono uczestników stworzy wyjątkową okazję, by zapoznać się ze szczegółowymi zagadnieniami technicznymi, zadać najważniejsze pytania i rozwiać wszystkie wątpliwości. Liczba uczestników nie jest ograniczona, ale wymagana jest uprzednia rejestracja. Po rejestracji otrzymają Państwo wiadomość e-mail zawierającą indywidualny link do strony internetowej, którą należy otworzyć kilka minut przed planowaną prezentacją. Prosimy uprzednio o sprawdzenie, że Państwa system spełnia minimalne wymagania systemowe. Sprawdzenia można dokonać klikając tutaj.

Każde szkolenie będzie miało temat wiodący, a cały cykl jest ułożony w taki sposób, aby w sposób systematyczny przekazać wiedzę na temat zagadnień, które najczęściej poruszane są w trakcie kontaktów z naszym Działem Wsparcia Technicznego.

Harmonogram najbliższych wydarzeń

Data / czas trwaniaTematKosztMiejsce szkoleniaWięcej szczegółów / Rejestracja
03.04.2017
(poniedziałek)
15:00-15:45
Fronius Smart Meter – instalacja0,- PLNInternetLink do rejestracji
20.04.2017
(czwartek)
15:00-15:45
Zaawansowane funkcje Datamanager’a0,- PLNInternetLink do rejestracji

Fronius Polska