Google+

Dystrybucja, przesył, wytwarzanie, handel – to cztery główne obszary nowoczesnej energetyki, w ramach których swoją ofertę prezentują firmy na targach EXPOPOWER. Wydarzenie to od lat gromadzi w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną.

images/aktualnosci/miedzynarodowe-targi-energetyki-expopower-23-25-maja-2017-r/miedzynarodowe-targi-energetyki-expopower-23-25-maja-2017-r.jpg

Co roku w EXPOPOWER uczestniczy wiele przedsiębiorców z Polski i zagranicy. Kontakty biznesowe, nowe umowy, wymiana doświadczeń, inspiracja do rozwoju – to tylko niektóre z powodów, jakie podają uczestnicy poznańskich targów.
Z jednej strony są to firmy, które mają najnowocześniejsze maszyny, urządzenia, aparaty czy technologie, służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania. Z drugiej – osoby chcące poznać innowacyjne rozwiązania i rynkowe trendy, wymienić doświadczenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża. Są to głównie przedstawiciele zakładów energetycznych, biur projektowych, firm wykonawczych, hurtowni elektrotechnicznych oraz działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych.
Targom towarzyszą branżowe konferencje i seminaria oraz Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPOWER.
Targi EXPOPOWER odbywają się w ramach ENERGY FUTURE WEEK, który stanowi cykl wydarzeń dedykowanych dla branży energetycznej, odbywających się w Poznaniu w dniach 23–25 maja 2017 r. Celem Energy Future Week jest otwarcie się na problemy nowoczesnej energetyki, gazownictwa, ciepłownictwa, paliw ciekłych i odnawialnych zródeł energii, wyznaczanie trendów dla energetyki w Europie Środkowowschodniej, wymiana międzynarodowych doświadczeń i inspirowanie krajowego sektora do rozwoju. Zakres tematyczny targów to: energetyka – wytwarzanie, przesył i dystrybucja energii elektrycznej i cieplnej; elektrotechnika; maszyny i urządzenia elektryczne; przewody i łączniki; sterowanie i kontrola; akcesoria układów automatyki; instalacje odgromowe; budownictwo energetyczne i oświetlenie; ochrona środowiska w energetyce, od tego roku także tematyka e-mobility.
Udział w targach dla profesjonalnych zwiedzających jest bezpłatny (rejestracja na wydarzenie i pobranie bezpłatnego biletu na www.mtp24.pl). Organizatorzy i redakcja FE zapraszają do udziału w imprezie.