Google+

Już po raz 17. redakcja dziennika ekonomicznego „Puls Biznesu” przedstawiła Gazele Biznesu – czyli ranking najbardziej operatywnych małych i średnich przedsiębiorstw. Dynamiczny rozwój i skuteczność działania to najważniejsze kryteria plebiscytu, który przeprowadzany jest w wielu europejskich krajach. Do grona przedsiębiorstw wyróżnionych tym prestiżowym tytułem dołączyła firma Würth Polska.

images/aktualnosci/wuerth-polska-gazela-biznesu-2016/wuerth-polska-gazela-biznesu-2016.jpg

Gazele Biznesu to coroczny plebiscyt organizowany od 2000 r. Konkurs przeprowadzany jest w takich krajach jak Szwecja, Austria, Dania, Łotwa, Rosja, Estonia, Słowenia czy właśnie Polska. Ranking z 2016 r. wyłonił kolejne Gazele Biznesu i wyróżnił firmy, które wyraźnie zaznaczają swoją pozycję na rynku i doskonale radzą sobie z konkurencją.
- Otrzymanie przez firmę Würth Polska tytułu Gazeli Biznesu to niezwykłe wyróżnienie. Podkreśla bowiem fakt, że nasze przedsiębiorstwo rozwija się dynamicznie oraz doskonale radzi sobie wśród konkurentów na polskim rynku. Jestem przekonany, że wyróżnienie, jakie otrzymaliśmy, zmobilizuje nas do dalszych działań na rzecz stałego rozwoju firmy – mówi Dariusz Janicki, Dyrektor Generalny Würth Polska.
Informacje na temat wszystkich przedsiębiorstw wyróżnionych tytułem Gazeli Biznesu 2016 zostały opublikowane w specjalnym wydaniu ,,Pulsu Biznesu”, na stronie internetowej gazele.pl oraz rozpowszechniane podczas konferencji prowadzonych przez dziennik. Co więcej, ranking udostępniany był również w trakcie regionalnych gal Gazel Biznesu, które odbyły się od stycznia do marca br. w dwunastu polskich miastach.

www.wurth.pl