Jaki sprzęt będzie odpowiedni?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Jaki sprzęt będzie odpowiedni?

Re: Jaki sprzęt będzie odpowiedni?

autor: zbychal12 » czw 18 lip 2019, 9:12

Od kilku lat zauważyłem, że mamy do czynienia z suchymi sezonami ogrodniczymi co znacznie utrudnia życie, każdemu z nas. Prawda jest taka, że tylko dzięki intensywnemu podlewaniu można liczyć na to, że rośliny będą zdrowo rosły i wydadzą obfite plony. Niestety rachunek za wodę będzie spory, już to widzę. Planuję uruchomić studnię, dzięki której koszty nawadniania powinny być trochę niższe. U mnie podstawą jest dobry i długo wąż oraz zraszacz, który łatwo przestawić w różne miejsca w ogrodzie. Dzięki temu roślinki otrzymują odpowiednią dawkę wody i ładnie rosną . Jeśli chodzi o podlewanie roślin to korzystam z wiedzy o roślinach, którą znalazłem na blogu ogrodniczym http://webogrodnik.pl , jak na razie wszystko rośnie bardzo ładnie

Re: Jaki sprzęt będzie odpowiedni?

autor: Alfred332 » śr 10 lip 2019, 5:46

Tak naprawdę to z tego wątku dowiedziałem się bardzo dużo ciekawych informacji.Na pewno mi się przydadzą.

Jaki sprzet bedzie odpowiedni

autor: Barryveido » pn 08 lip 2019, 6:44

Huh a z drugiej strony na stronie domeczek pisze w artykule aby nawet nie myslec o laniu polsyntetyka... to co mineralny?

Re: Jaki sprzęt będzie odpowiedni?

autor: valetta » czw 04 lip 2019, 9:27

Lata faktycznie są ostatnio suche, a susza w ogrodzie to nie jest nic dobrego. Jednak oprócz systemów nawadniających istnieją też inne możliwości zapobiegania przesuszeniu roślin. Polecam Ci więc zajrzeć na stronę Ogrodolandii i na ich blogu poczytać artykuł na ten temat: https://ogrodolandia.pl/suche-lato. Myślę, że dzięki tej lekturze łatwiej Ci będzie zadbać o nawodnienie swojego ogrodu.

Re: Jaki sprzęt będzie odpowiedni?

autor: dodo » wt 19 mar 2019, 12:20

Do nawadniania ogrodu świetnie nadają się rozpryski, albo specjalne węże, które przepuszczają pod kątem wodę. One dobrze nawilżą ogród, tego możesz być pewien. Mam coś takiego i się spisuje, dużo nie dałam. Teraz znów czeka mnie inwestycja, bo muszę kosiarkę kupić spalinową do ogrodu. Na razie widziałam, że Viking Kosiarki do trawy na Ceneo są całkiem, całkiem.

Re: Jaki sprzęt będzie odpowiedni?

autor: Tykaczek » ndz 03 mar 2019, 6:18

U mnie sprzęt nie gra takiej wielkiej roli. Najbardziej zależy mi na tym, aby dzieci dzięki zabawkom https://modino.pl/ogrodowe-gry-i-zabawy doskonale bawiły się i grały w ogrodzie. Zdecydowanie lepiej jest jak spędzają one czas na świeżym powietrzu i bawią się na całego.

Re: Jaki sprzęt będzie odpowiedni?

autor: pieknyolek » sob 16 lut 2019, 2:58

Pamiętaj żeby dobrze ubezpieczyć swój sprzęt. Na stronie https://www.wycena-oc.pl/ubezpieczenie-firmy-uslugowej/ możesz znaleźć dobre oferty ubezpieczeń.

Re: Jaki sprzęt będzie odpowiedni?

autor: Dolas » wt 22 maja 2018, 9:43

A z czego takie skały wykonane? Wątpię, by długo prezentowały się dobrze na ogrodzie, jeśli materiał będzie dość marny.

Re: Jaki sprzęt będzie odpowiedni?

autor: kemoni » wt 27 mar 2018, 5:30

no ciekawe ... mnie sie wydaje ze nie wydoli

Re: Jaki sprzęt będzie odpowiedni?

autor: piol77 » pn 26 mar 2018, 7:29

Nie ma jednego dobrego sprzętu który jest odpowiedni
http://www.chris-chris.co.uk

Na górę