Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: wosk_asia » wt 18 gru 2018, 3:40

I ja osobiście myślę nad ogrzewaniem dodatkowym w postaci kominka https://trzymajsiecieplo.pl/kominki-ele ... mplex.html

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: mayczak » wt 25 wrz 2018, 9:25

Pomyślcie o wszystkich instalacjach w domu, które są bardzo ważne i które od samego początku muszą zostać odpowiednio stworzone. Do takich instalacji wykorzystuje się rury miedziane, które kupicie w wielu sklepach, ale skoro ma to być inwestycja to warto poszukać tych najlepszych rozwiązań. Tutaj zobacz jakie są przygotowane produkty. Producent jest naprawdę polecany.

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: Laura » pt 27 kwie 2018, 9:21

Mnie tak naprawdę od dłuższego czasu kusi ogrzewanie gazowe. Udało mi się już nawet znaleźć firmę, która zajmuje się montażem instalacji, a konkretnie mam tutaj na myśli LPG-Direct http://lpgdirect.pl/instalacje-gazowe/# . Działa ona na terenie takich województw jak: łódzkie, mazowieckie, a także lubelskie, przy czym poza samym wykonaniem instalacji, oferuje również dostawy gazu w fajnych cenach, oraz montaż zbiorników.

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: wiosna » czw 12 kwie 2018, 12:27

Dobrze, że na ekologiczne ogrzewanie można dostać dofinansowanie!

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: parel » śr 11 kwie 2018, 2:56

Ja myślę o dodatkowym źródle ogrzewania - o kominku. Szukałem już wstępnie sterowników, ponieważ takowy kominek chciałbym zrobić na własną rękę, podobno wcale to nie jest takie trudne. Znalazłem świetnej jakości sterowniki na stronie https://tatarek.com.pl/automatyka/stero ... cji-ciepla . Może ktoś z was również byłby zainteresowany?

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: Jaros2 » pt 22 gru 2017, 8:58

w łazience grzejnik najczęściej pełni funkcję wieszaka na ręczniki, a jeśli chcesz ograniczyć koszty ogrzewania to zobacz na stronę http://gielda-paliw.com/ogloszenia/kate ... azowieckie tam możesz wyszukać ciekawe oferty na dowolny opał. Równie dobrze możesz zamieścić darmowe ogłoszenie i czekać o oferty - jest prostszy sposób na ograniczenie kosztów?

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: Girek » śr 15 lis 2017, 1:50

Ja kiedyś myślałem o takim piecu - ale koszta, koszta koszta i jeszcze raz koszta.

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: Kizior » czw 09 lis 2017, 11:53

Witam a co sądzicie o piecach na eko groszek? Jaki warto wybrać? Bo zastanawiam się nad zmianą ogrzewania właśnie na takie, będę wdzięczny za polecenie czegoś.
_____________________
zbiornik na deszczówkę

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: montana » pn 31 lip 2017, 10:35

Weź też pod uwagę rekuperatory , aktualnie w nowym budownictwie są one standardem. Pozwalają na odzysk ciepła z wentylacji mechanicznej i dogrzanie domu bardzo niskim kosztem

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: Daria88 » śr 26 lip 2017, 8:07

A powiedzcie mi proszę, na jakie elementy ogrzewania postawiliście w swoich łazienkach? Mnie bardzo do gustu przypadły grzejniki, dostępne w ofercie https://tanialazienka.com/ogrzewanie.html , szczególnie takie chromowane. Są na pewno bardzo praktyczne, a przy tym fajnie się prezentują. Co o nich sądzicie?

Na górę