Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: Torin » ndz 30 cze 2019, 8:49

Na pewno zgodzicie się ze mną, że wybór ogrzewania jest niezwykle ważną kwestią. Dlatego na pewno dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z możliwościami, jakie dają nam współczesne rozwiązania w tym zakresie. Ułatwi nam to lektura artykułów, dostępnych na blogu budowlanym, prowadzonym przez projektantów MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ . Artykuły są bardzo fajnie napisane, a co więcej zawierają wiele fachowych porad budowlanych.

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: fachman36 » wt 25 cze 2019, 12:03

Ja mam nowoczesne posadzki betonowe, ale do nich potrzebne są https://www.lavina-eu.com/pl/produkty/1 ... nia-betonu . To idealne rozwiązanie do ogrzewania podłogowego. A grzejemy gazem.

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: kalia » wt 26 mar 2019, 1:30

Dzięki systemom rekuperacji można naprawdę dużo zaoszczędzić na ogrzewaniu. Polecam więc poczytać trochę więcej na ten temat. Na stronie http://centrumrekuperacji.pl/ znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: Dorian34 » czw 21 mar 2019, 9:29

Jak dla mnie świetną opcją jest ogrzewanie powietrzem. Założenie tego rodzaju instalacji możemy zlecić np. http://problast.com.pl/ . Firma ta oferuje ekologiczne i wygodne rozwiązania. Co więcej, system sterowania pozwala nam na uzyskanie w domu takiej temperatury, jakiej oczekujemy. Nie ma tutaj konieczności montowania kaloryferów, ani też częstego odwiedzania kotłowni.

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: Tykaczek » ndz 24 lut 2019, 3:14

Nie wiem jak o do końca ma się w sprawie ogrzewania, ale ja ostatnio kupiłem sobie coś innego. Mianowicie na działce mam postawiony zbiornik hydroforowy https://www.dostudni.pl/zbiorniki-hydroforowe,c2.html i nie znam takiego tematu jak brak wody. Odpowiednie uzupełnienie stanu zbiornika powoduje, że mogę korzystać z bieżącej wody kiedy tylko mam na to ochotę.

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: wosk_asia » wt 18 gru 2018, 3:40

I ja osobiście myślę nad ogrzewaniem dodatkowym w postaci kominka https://trzymajsiecieplo.pl/kominki-ele ... mplex.html

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: Laura » pt 27 kwie 2018, 9:21

Mnie tak naprawdę od dłuższego czasu kusi ogrzewanie gazowe. Udało mi się już nawet znaleźć firmę, która zajmuje się montażem instalacji, a konkretnie mam tutaj na myśli LPG-Direct http://lpgdirect.pl/instalacje-gazowe/# . Działa ona na terenie takich województw jak: łódzkie, mazowieckie, a także lubelskie, przy czym poza samym wykonaniem instalacji, oferuje również dostawy gazu w fajnych cenach, oraz montaż zbiorników.

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: wiosna » czw 12 kwie 2018, 12:27

Dobrze, że na ekologiczne ogrzewanie można dostać dofinansowanie!

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: parel » śr 11 kwie 2018, 2:56

Ja myślę o dodatkowym źródle ogrzewania - o kominku. Szukałem już wstępnie sterowników, ponieważ takowy kominek chciałbym zrobić na własną rękę, podobno wcale to nie jest takie trudne. Znalazłem świetnej jakości sterowniki na stronie https://tatarek.com.pl/automatyka/stero ... cji-ciepla . Może ktoś z was również byłby zainteresowany?

Re: Ogrzewanie.pl - grzejnki, pompy

autor: Jaros2 » pt 22 gru 2017, 8:58

w łazience grzejnik najczęściej pełni funkcję wieszaka na ręczniki, a jeśli chcesz ograniczyć koszty ogrzewania to zobacz na stronę http://gielda-paliw.com/ogloszenia/kate ... azowieckie tam możesz wyszukać ciekawe oferty na dowolny opał. Równie dobrze możesz zamieścić darmowe ogłoszenie i czekać o oferty - jest prostszy sposób na ograniczenie kosztów?

Na górę