Dotacje

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA, aby się zarejestrować.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Dotacje

Re: Dotacje

autor: ewolia » sob 08 wrz 2018, 10:50

Warto zorientować się w przepisach, ale najlepszą moim zdaniem opcją jest zatrudnienie osoby, która się na tym zna.

Re: Dotacje

autor: corkaelektryka » pt 07 wrz 2018, 11:09

Hej. Wymogów jest wiele. Wszystko zależy od konkretnego projektu/wniosku i od tego czy to jest dofinansowanie z UE czy UP. Z doświadczenia wiem, że wnioski unijne muszą być bardziej dokładnie wypełniane, bo inaczej zostaną odrzucone. Warto zatem zebrać wszystkie potrzebne dokumenty (ujęte są w umowie), zwięźle i prosto opis cel dofinansowania, trafnie oszacować budżet inwestycji i swój własny. A najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Jeśli jednak uważasz, że poradzisz sobie bez pośredników, to zerknij sobie na mini instrukcję, która opisuje przygotowanie wniosku o dofinansowanie - https://signum.sitey.me/blog/przygotowa ... nansowanie. Taki schemat dużo mi pomógł, resztę dopytałam znajomej.

Re: Dotacje

autor: Ewelina88 » wt 29 maja 2018, 8:42

Hej, ja za niedługo będę składać dokumenty na dotacje unijne, które ostatnio pojawiły się na RPO Podkarpacie http://www.signum.org.pl/oferta/nasza-s ... packie-12/. Są to bardzo fajne fundusze europejskie na małe przedsiębiorstwa i mam nadzieję, że uda mi się takie zdobyć. Jeśli ktoś ma doświadczenie w takich dotacjach, to może pochwalić się swoją opinią.

Re: Dotacje

autor: klewkowicz8 » czw 30 mar 2017, 1:53

Bardzo ciekawa opcja, muszę o tym więcej poczytać. Zapewne nie jest łatwe zdobyć takie dofinansowanie na dalszy rozwój.

Re: Dotacje

autor: marylajanicka » śr 29 mar 2017, 6:15

Też szukam jakiegoś sposobu na pobranie dofinansowania. Znacie może jakiegoś specjalistę od tych spraw?

Re: Dotacje

autor: Jaros2 » sob 25 lut 2017, 5:45

Czy ktoś się orientuje na temat dotacji na traktory rolnicze zakup w województwie małopolskim. W zeszłym roku był taki program, a le wtedy nie było budżetu.

Re: Dotacje

autor: malinoska87 » sob 22 paź 2016, 4:56

Trzeba wypełnić wniosek i podać biznesplan. Dla młodych przedsiębiorców jest wiele ciekawych programów dotacyjnych, które warto sprawdzić w miejscowym urzędzie pracy. Pozdrawiam!

Dotacje

autor: mdudek1234 » sob 19 gru 2015, 5:07

Witam , ja chciałbym się doradzić. Jestem właścicielem firmy, i od pewnego czasu rozważam wdrożenie programu erp., które ułatwią mi zarządzanie. Jednak chciałabym uzyskać jakąś dotację/dofinansowanie. Wiecie gdzie można się o nie starać? Jakie są konkretne wytyczne i wymogi?

Na górę