Znaleziono 13 wyników

autor: Pawel
pt 11 gru 2020, 10:57
Forum: Źródła światła
Temat: Regeneracja baterii tradycyjnych?
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 566

Regeneracja baterii tradycyjnych?

Na http://www.bater.pl/product/regeneracja ... akcyjnych/ jest bardzo ciekawy artykuł na temat regeneracji baterii tradycyjnych. Czy ktoś z Was może na nich się zna i może podzielić się opinią jak je jeszcze można regenerować?
autor: Pawel
śr 18 lis 2020, 12:20
Forum: Sklepy internetowe
Temat: Nity i nakrętki, gdzie kupujecie?
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 364

Nity i nakrętki, gdzie kupujecie?

Czy możecie doradzić gdzie najlepiej kupować nity i nakrętki? Na http://norsteel.pl/nitotrzpien-stalowy- ... rz-plaski/ dostępna jest oferta na takie właśnie elementy. Czy ktoś z Was takie właśnie zamawia i może podzielić się opinią?
autor: Pawel
pn 21 wrz 2020, 12:13
Forum: Sterowanie oświetleniem
Temat: Samozałączające sie LEDy
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 2510

Re: Samozałączające sie LEDy

Na https://wroled.pl/tasmy-led są dostępne taśmy led, nie wiem, czy są samo złączające, ale raczej trzeba o tym przeczytać. Zawsze można oczywiście zapytać sprzedającego. Na pewno nam doradzi jakie ledy kupić, tak by spełniły nasze oczekiwania.
autor: Pawel
wt 21 lip 2020, 9:14
Forum: Instalacje odgromowe i przeciwprzepięciowe
Temat: Prace na wysokości?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 928

Prace na wysokości?

Czy możecie polecić firmę, która wykonuje prace na wysokości jak montaż różnego rodzaju instalacji? Głównie interesuje mnie Warszawa. Jak wpisuję w wyszukiwarkę usługi wysokościowe warszawa okazje się, że firm jest dużo. Ja jednak szukam kogoś kto zlecenie wykona solidnie i w wyznaczonym terminie. M...
autor: Pawel
pt 19 cze 2020, 10:33
Forum: Instalacje strukturalne
Temat: Jaki grzejnik do łazienki?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2188

Jaki grzejnik do łazienki?

Niestety nie mam możliwości zamontowania instalacji w ogrzewania centralnego w łazience w mieszkaniu. W związku z tym szukam rozwiązania jak rozwiązać problem z ogrzewaniem tego pomieszczenia. Czy możecie coś doradzić?
autor: Pawel
sob 13 cze 2020, 9:04
Forum: Aktualności
Temat: Fotowoltaika jako ekologiczne rozwiązanie w domu?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2529

Re: Fotowoltaika jako ekologiczne rozwiązanie w domu?

Na https://wasta.com.pl/ jest dokładnie pokazane jakie możliwości taka instalacja daje. Oprócz zasilania sprzętów elektrycznych w domu, mamy możliwość ładowania samochodów oraz ogrzewania domu. Niezużyta energia wraca do obiegu, dzięki czemu elektrownie mogą produkować mniej energii i mniej zanieczy...
autor: Pawel
wt 26 maja 2020, 7:34
Forum: Dystrybutorzy
Temat: Zwolnienia z akcyzy na węgiel?
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 1233

Zwolnienia z akcyzy na węgiel?

Na https://www.wegielsztygar.pl/pol_m_PORA ... y-233.html dostępny jest artykuł na temat tego kto może być zwolniony z płacenia akcyzy na węgiel. Czy ktoś z Was może korzysta z takiego zwolnienia?
autor: Pawel
wt 19 maja 2020, 2:07
Forum: Źródła światła
Temat: Instalacja fotowoltaiczna?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 776

Instalacja fotowoltaiczna?

Od jakiegoś czasu rozważam inwestycje w solary. Na https://suncurrent.pl/ dostępny jest kalkulator takiej inwestycji i w moim wypadku to koszy 17 tysięcy. Czy ktoś z Was zdecydował się na takie rozwiązanie i może podzielić się opinią?
autor: Pawel
sob 11 kwie 2020, 8:46
Forum: Programy komputerowe
Temat: Sprawdzanie dysków?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2044

Sprawdzanie dysków?

Jaki program możecie polecić do sprawdzania błędów na dyskach? Na https://www.vebo.pl/hard-disk-sentinel znalazłem coś takiego, cena ok. Ktoś może z niego korzysta i może podzielić się opinią? Jak sobie radzi jeśli chodzi o wykrywanie błędów?
autor: Pawel
wt 03 mar 2020, 9:27
Forum: Aktualności
Temat: Fotowoltaika jako ekologiczne rozwiązanie w domu?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2529

Fotowoltaika jako ekologiczne rozwiązanie w domu?

Jak takie rozwiązanie się sprawdza? Czy taka inwestycja jest w ogóle opłacalna? Na https://suncurrent.pl/ dostępne są rozwiązania instalacyjne z możliwością skorzystania z dofinansowania dla województwa pomorskiego. Okazja jest by zaoszczędzić. Ale jak się taka instalacja sprawdza po kilku latach uż...