Berker

Gość

Berker

Post autor: Gość » pn 22 lis 2010, 9:41

Berker Polska sp. z o.o., spółka córka Berker International GmbH jest producentem tradycyjnego osprzętu elektrycznego. W swojej ofercie posiada również system sterowania oświetleniem BLC, system sterowania roletami Rollotec oraz komponenty inteligentnego systemu zarządzania budynkiem - systemu EIB. Polski zakład Berkera działa od 1997 roku w Kórniku pod Poznaniem, gdzie znajduje się centrum administracyjne, magazyn oraz linie produkcyjne. Berker Polska zatrudnia ponad 80 osób.
Więcej informacji: www.berker.pl

lfish

Re: Berker

Post autor: lfish » czw 08 lis 2012, 7:08

Elmarowy
Kontakt:

Post autor: Elmarowy » czw 20 lut 2014, 1:05

Ja polecam sklep oferujący tanie produkty Berker, przede wszystkim polecam Berker 1930 w sklepie Elmar.

elekmen
Kontakt:

Post autor: elekmen » śr 20 kwie 2016, 7:39

Ja polecam sklep http://www.elstyl.pl lub http://www.berker.pl/. Duży wybór i bezproblemowo wszystko tam jest.

Gzymsik

Post autor: Gzymsik » pn 25 kwie 2016, 11:29

W kwestii Berkera naprawdę niezłe ceny ma Electric24.pl

Azazel

Post autor: Azazel » śr 27 kwie 2016, 11:40

Ja długo się wahałem przez zakupem 1930 z Berkera, bo no cóż... i cena i wygląd mocno niestandardowy. Końcowo jednak jestem zadowolony, do portfela dołożyła się teściowa

kablowski

Post autor: kablowski » czw 20 paź 2016, 2:19

Azazel pisze:Ja długo się wahałem przez zakupem 1930 z Berkera, bo no cóż... i cena i wygląd mocno niestandardowy. Końcowo jednak jestem zadowolony, do portfela dołożyła się teściowa
Wygląd neistandardowy, a mimo to, jeden z kultowych modeli tej firmy. Inne modele polecam zobaczyć na Berker Hager
Montaż sieci lan umożliwią Wam kable FTP

parel

Post autor: parel » pt 06 paź 2017, 7:06

Ja jestem zainteresowany budową magazynu, ale nie ukrywam - nie znam się na rzeczy. Szukam solidnej firmy, która byłaby w stanie mi pomóc. Znalazłem taką stronę www , gdzie zajmują się tym profesjonalnie od ponad 40 lat. Znacie ich, możecie powiedzieć mi coś więcej na ich temat?

ODPOWIEDZ