THEBEN

Gwidon

THEBEN

Post autor: Gwidon » śr 01 gru 2010, 10:07

Firma THEBEN-WERK Zeitautomatik GmbH, producent wyrobów precyzyjnych o długoletniej tradycji, wytwarza moduły, urządzenia oraz systemy sterujące przy zachowaniu najwyższej jakości.

Produkowane przełączniki czasowe w technice analogowej i cyfrowej z klasycznymi konikami lub odchylanymi segmentami oraz zastosowanie nowoczesnej techniki mikroprocesorowej z możliwością programowania w sekundach, minutach, godzinach i dniach w przeciągu tygodnia lub roku, umożliwiają klientowi optymalny dobór programowi rozwiązań technicznych. Wyroby firmy THEBEN-WERK są od dziesięcioleci i dziś szczytem technologii i postępu.

Gość

Re: THEBEN

Post autor: Gość » pn 13 gru 2010, 9:12

Firma THEBEN została założona przez Paula Schwenka seniora w roku 1921 w Stuttgarcie. W roku 1941 zakład został przeniesiony do Hajgerloch, małego miasteczka na skraju pogórza Schwabii i Schwarzwaldu.
Firma THEBEN-WERK zalicza się dzisiaj do przodujących producentów przełączników czasowych.
Przedstawicielstwa w 53 krajach świata oraz dostosowany do rynku bogaty i wysokiej jakości asortyment produktów, są podstawą dobrych wyników sprzedaży zarówno w kraju jak i zagranicą.
Przedsiębiorstwo posiada certyfikację według międzynarodowych norm jakości DIN ISO 9001


Gość

Re: THEBEN

Post autor: Gość » pt 25 sty 2013, 12:55

Istnieją jeszcze?
Tylko na KNX co o nich znalazłem.

elekmen
Posty: 4
Rejestracja: śr 20 kwie 2016, 7:35
Kontakt:

Re: THEBEN

Post autor: elekmen » śr 20 kwie 2016, 7:40

Ja też polecam te sklepy: http://www.theben.sklep.pl/ http://www.elmarket.pl/index.php?producent=Theben&ip=5. Duży wybór i ja z niego korzystam.

ODPOWIEDZ