Nowy system automatyki domowej

Ingenium

Nowy system automatyki domowej

Post autor: Ingenium » śr 08 gru 2010, 4:37

INGENIUM - Nowy system na rynku "inteligentnego domu".
Dlaczego my?
-wysokiej jakości, komplenty system automatyki domowej
-wykonywanie instalacji tylko poprzez autoryzowanych instalatorów
-bezpłatne szkolenia
-niedrogi system konfiguracyjny
-system prosty w uruchomieniu
-mocne wsparcie techniczne
-transparentna, uczciwa polityka handlowa
-bardzo atrakcyjna cena połączona z bardzo dużymi możliwościami technicznymi
Chcesz się autoryzować lub uzyskać więcej informacji? Kliknij:
http://www.ingenium-system.pl
Zapraszamy!

Bogdan

Re: Nowy system automatyki domowej

Post autor: Bogdan » śr 12 sty 2011, 8:56

Instalacje inteligentne w budynkach mieszkalnych
Instalacje zwane inteligentnymi mają kilka użytecznych i przyjaznych cech. Jedną z nich jest łatwość zmiany koncepcji funkcji sterowniczych klawiszy przycisków. Nie zawsze da się trafnie przewidzieć, nawet po wielu konsultacjach projektanta z klientem, skąd i jakimi klawiszami będzie najwygodniej sterować daną grupą opraw oświetleniowych, żaluzji, wentylatorów, gniazd wtykowych itp. W instalacji tradycyjnej konieczność tego typu zmian pociąga za sobą układanie nowych kabli, a więc remont. W przypadku instalacji "inteligentnej", w większości przypadków sprawa polega na przeprogramowaniu "inteligentnych" urządzeń. Specjalista może wykonać to w ciągu kilku godzin.
Dalej poczytac na stronie:
http://www.muratorplus.pl/technika/inst ... 63065.html

Gość

Post autor: Gość » śr 19 sty 2011, 7:16

Jaki system wybrać?
Warto sobie zadać parę pytań.
Czy system, który ma być zainstalowany jest produktem stworzonym i testowanym przez profesjonalny dział rozwoju produktu, zapewniający najwyższą jakość komponentów ?
Czy produkcja produktu jest realizowana w profesjonalnych warunkach?
Czy jest zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny?
Czy osoby instalujące system zostały przeszkolone przez producenta i czy producent dokłada starań, aby kontrolować jakość instalacji?
Czy system, jest na pewno inteligentnym budynkiem, czy też rozbudowaną centralą alarmową realizującą proste sterowania?
Czy cena jest adekwatna do otrzymanego produktu?

Gość

Post autor: Gość » pt 28 sty 2011, 9:57

Właśnie. Warto przemyśleć te pytania (na poprzednim poście).
Zawsze tak jest ,że co nagle to.....

Tom

Post autor: Tom » śr 31 sie 2011, 8:42

Witam,
wszelkiego rodzaju nazwijmy to "wynalazki" są oczywiście dopuszczalne, jeżeli inwestor na to pozwala to jego sprawa jednak zachowanie dopracowanego standardu np KNX w jego czystej postaci zapewnia później dostęp do serwisu i produktów. Poza tym pojawia się dużo kompatybilnych nowości.
Takie jednorazowe instalacje gdzie tylko konkretny elektryk wie o co chodzi to takie kombinowanie po polsku, później nie ma kto tego naprawic. Znam taki przypadek jeden, na początku było pięknie a poźniej nie było kto naprawić mimo że inwestor dobrze chciał zapłacić - to była "autorska" praca jakiegoś automatyka. Zeby chociaż dokumentację zrobił rzetelnie.

Gość

Post autor: Gość » pn 08 lip 2013, 10:53

Hiszpański kapitał.

Gość

Post autor: Gość » wt 30 lip 2013, 2:49

Wygląda ok.

eleMele

Post autor: eleMele » pt 20 gru 2013, 3:50

Do mnie dużo bardziej przemawia www.darin.pl - magistralny system, wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności. I przede wszystkim bardzo duża wygoda użytkowania - to jest chyba jedyny system gdzie można spokojnie samemu podłączyć sobie dodatkowy moduł do magistrali i skonfigurować wszystko przez iPada. No i ogólnie sterowanie wydaje się być bardzo intuicyjne (widziałem bo byłem w domu pokazowym), wszystko działa płynnie i tak jak trzeba.

Kafelo_23

Post autor: Kafelo_23 » czw 17 kwie 2014, 7:23

dokladnie

Tykaczek

Post autor: Tykaczek » sob 30 maja 2020, 10:12

Nie jestem pewna, ale ogólnie sama automatyka jest bardzo ważna i moim zdaniem należy ją wdrażać, aby ułatwić sobie pracę. Ja u siebie w firmie mam również teraz nową zgrzewarkę impulsową https://www.zemat.com/pl/maszyny/zgrzewarki-impulsowe i muszę przyznać, że jak na ten moment jest ona niezastąpiona.

ODPOWIEDZ