Prawidłowe oświetlenie przy komputerze

Rutan
Kontakt:

Re: Prawidłowe oświetlenie przy komputerze

Post autor: Rutan » pt 08 lip 2016, 12:22

Ja mam mała lampkę ledowa i spisuje się świetnie

Fanar
Kontakt:

Post autor: Fanar » śr 13 lip 2016, 5:21

Ja mam małą lampkę usb i w zupełności mi wystarcza

Linder
Kontakt:

Post autor: Linder » wt 19 lip 2016, 9:30

Ja mam tylko małą ledowa lampke i mi wystarcza

tomasz.m655

Post autor: tomasz.m655 » śr 05 kwie 2017, 1:48

Fajną opcją cą lampy na klips przytwierdzane do biurka (łatwo można je przemieścić), albo takie z długim zginanym ramieniem (lub jakkolwiek nazywa się ta cześć lampy). Dzięki temu możesz regulować na jakiej wysokości i w którym kierunku ma padać światło :)

dpmmo

Post autor: dpmmo » pt 04 sie 2017, 3:58

Moze warto się skupić na poszukiwaniach odpowiednich lamp ? mogą to być lampy stojące albo jakieś Ledy albo halogeny, grunt,ze będą ekonomiczne no i przede wszystkim żeby ładnie wyglądały. Moja mama kupiła sobie lampy tutaj http://www.philips.pl/c-m-li/zarowki-halogenowe bo niestety słabo widzi, a oświetlenie na kompa musi mieć :)

parsomen2

Post autor: parsomen2 » pn 02 paź 2017, 3:00

U mnie przy komputerze jest lampka z ledem. Zawsze jest skierowana w stronę ściany, żeby nie świeciła za bardzo w moją stronę
Co należy zrobić po upadku? To co robią dzieci: podnieść się.
Solidny i rzetelny zakład usług szklarskich kraków - SzklarzKrakow.com

GTV

Post autor: GTV » czw 30 lis 2017, 11:18

Podczas korzystania z komputera powinno się używać oświetlenia ogólnego, a źródła światła umieścić tak, by nie powodowały odblasków na monitorze. Nie powinno ono znajdować się za naszymi plecami. Alternatywą dla lampki biurkowej może być użycie taśmy LED zamocowanej do dolnej krawędzi szafki lub półki wiszącej nad biurkiem.

GTV

Post autor: GTV » śr 28 lut 2018, 9:48

Podczas korzystania z komputera należy zawsze używać oświetlenia ogólnego, a źródła światła umieścić tak, by nie powodowały odblasków na monitorze. Nie powinno ono znajdować się za plecami dziecka. Alternatywą dla lampki biurkowej może być użycie taśmy LED zamocowanej do dolnej krawędzi szafki lub półki wiszącej nad biurkiem.

Wojtek234

Post autor: Wojtek234 » śr 14 mar 2018, 2:37

Moim zdaniem, zwłaszcza dla dziecka najlepszym rozwiązaniem będzie jedno główne światło, a dodatkowa lampka skierowana na biurko :)

Agnes2

Post autor: Agnes2 » wt 27 mar 2018, 9:44

Co do osprzętu elektrycznego to poradziłam się ospela gdzie zakupiłam wszystkie potrzebne sprzęty. Bardzo miła obsługa,a także pomocna, bo ja się nie znam na elektryce za bardzo a chciałabym ,żeby mój dom był bezpieczny i przyjazny dla dziecka. Robiłam nawet oświetlenie do schodów ,dlatego zakupiłam taki łącznik http://ospel.pl/pl/produkt/lnh-3ns-00.html ,który sprawuje się dobrze.

ODPOWIEDZ