Nad lustrem, czy obok

skareena
Posts: 2
Joined: Thu 04 Aug 2016, 6:58
Contact:

Re: Nad lustrem, czy obok

Post by skareena » Thu 04 Aug 2016, 7:06

Ja mam po bokach i fajnie to wygląda i jest praktyczne, wiec polecam:)

Wiolesia
Posts: 1
Joined: Tue 16 Aug 2016, 2:31

Re: Nad lustrem, czy obok

Post by Wiolesia » Tue 16 Aug 2016, 2:35

Tak jak mówi większość, najlepiej będzie, jeśli takie oświetlenie będziemy mieli zamontowane po bokach. Polecam profile LED firmy KLUŚ.

skiba_a
Posts: 4
Joined: Tue 09 Aug 2016, 11:44
Location: Wrocław
Contact:

Re: Nad lustrem, czy obok

Post by skiba_a » Thu 25 Aug 2016, 1:29

U mnie jest kinkiet nad lustrem i jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolona. Miałam w planie robienia po obu stronach ale ostatecznie wybrałam klasykę :P
http://www.electra-power.pl - hurtownia elektrotechniczna

odszkodo2016
Posts: 3
Joined: Mon 10 Oct 2016, 2:49

Re: Nad lustrem, czy obok

Post by odszkodo2016 » Tue 11 Oct 2016, 4:03

U nas lampy są po bokach lustra i powiem Wam, że genialnie to wygląda i dużo lepiej sprawdza się to w praktyce, ale wiadomo każdy ma swój gust:)
Chyba nikogo obecnie nie zdziwią zagrania ubezpieczycieli polegające na dawaniu pokrzywdzonym kierowcom w dużym stopniu zaniżone odszkodowanie.

Moniawis95
Posts: 5
Joined: Tue 18 Oct 2016, 11:39
Contact:

Re: Nad lustrem, czy obok

Post by Moniawis95 » Tue 18 Oct 2016, 11:49

Obok. Mam w domu zamontowane obok (z jednej i drugiej strony). Efekt jest naprawdę bardzo fajny.

olcia125
Posts: 1
Joined: Fri 21 Oct 2016, 8:00

Re: Nad lustrem, czy obok

Post by olcia125 » Fri 21 Oct 2016, 8:18

Również mam obok i wydaje mi się że wygląda o wiele lepiej.

Febfirs
Posts: 9
Joined: Tue 21 Feb 2017, 11:51

Re: Nad lustrem, czy obok

Post by Febfirs » Thu 23 Feb 2017, 9:52

Lepiej nad lustrem dać kierunkowe światła ledowe bardzo dobrze oświetlają spoko sprawa to jest.
hert

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest