Mrugająca listwa Xena Inspiro

Milo_1989

Mrugająca listwa Xena Inspiro

Post autor: Milo_1989 » sob 06 paź 2018, 7:10

Witam serdecznie. Potrzebuję porady ws podłączenia listwy oświetleniowej XENA INSPIRO. To listwa ze zintegrowanym modułem LED. Po podłączeniu L i N (brak przewodu uziemienia) listwa ślicznie świeci. Problem zaczyna się po wyłączeniu włącznika. Ledy zaczynają mrugać. Jestem kompletnym laikiem więc wole upewnić się czy warto jechać od razu z reklamacją do sklepu czy mogą być jakieś inne przyczyny. Pozdrawiam

adam443

Re: Mrugająca listwa Xena Inspiro

Post autor: adam443 » wt 09 paź 2018, 8:59

Bardzo żałuje że nikt panu nie odpisał w tej sprawie tutaj na forum.Jakbym ja znał lepiej temat to na pewno bym odpisał.

Arkadiusz1

Re: Mrugająca listwa Xena Inspiro

Post autor: Arkadiusz1 » czw 15 sie 2019, 7:45

O kwestie dotyczące szczegółów związanych z konkretnymi produktami jednak najlepiej zawsze pytać bezpośrednio u producenta. Teraz większość firm ma specjalne infolinie lub czaty, dzięki czemu o wiele prościej można zorganizować ten temat. W kontekście oświetlenia, warto zawsze stawiać na takie rozwiązania, które sprawdzą się najlepiej w Waszym budynku. Coraz więcej osób stawia na taśmy ledowe takie jak https://www.kingled.pl/tasmy-led/tasma- ... na-1m.html, bo odpowiednio zastosowane, mogą niesamowicie poprawić wygląd każdego pomieszczenia.

ODPOWIEDZ