mrygające światło

Turcia65
Posts: 5
Joined: Wed 06 Apr 2016, 3:02
Contact:

Re: mrygające światło

Post by Turcia65 » Wed 06 Apr 2016, 10:33

Nie no zna się koleś i to konkretnie :D

Elektryk12344
Posts: 5
Joined: Thu 07 Apr 2016, 11:05
Contact:

Re: mrygające światło

Post by Elektryk12344 » Thu 07 Apr 2016, 7:50

Tak bardzo że aż wcale xdddd

Distrojer
Posts: 4
Joined: Fri 08 Apr 2016, 10:21
Contact:

Re: mrygające światło

Post by Distrojer » Sat 09 Apr 2016, 9:30

No co Ty, rade dał dobrą, w końcu miał rację xd

Daniola35
Posts: 4
Joined: Sat 09 Apr 2016, 11:47
Contact:

Re: mrygające światło

Post by Daniola35 » Sun 10 Apr 2016, 12:26

haha, świetna pomoc xDD

elekmen
Posts: 4
Joined: Wed 20 Apr 2016, 7:35
Contact:

Re: mrygające światło

Post by elekmen » Wed 20 Apr 2016, 7:42

Ja też tak miałem :). Mój sąsiad robił remont i przez pewien czas właśnie też miałem taki problem.

Kaziu
Posts: 5
Joined: Mon 25 Apr 2016, 9:21
Contact:

Re: mrygające światło

Post by Kaziu » Mon 25 Apr 2016, 9:27

Temat jak bardziej aktualny bo mam identyko problem. Dzięki Wam wiem jak go rozwiązać :)
TWINSON - najlepszej firmy (najwyższa jakość, Belgia) tarasowe deski kompozytowe.

Djopa
Posts: 5
Joined: Wed 15 Jun 2016, 12:53
Location: Tarnowskie Góry
Contact:

Re: mrygające światło

Post by Djopa » Wed 15 Jun 2016, 12:57

ja też tak miałem :D
Zostałem tatą! Zapraszam na mój blog parentingowy.

stefcio1
Posts: 5
Joined: Mon 20 Jun 2016, 8:11
Contact:

Re: mrygające światło

Post by stefcio1 » Tue 21 Jun 2016, 8:38

Chyba nie znasz się na instalacjach elektrycznych :D
Zapraszam na stronę wujka adwokata z Zabrza :-)

Ozako
Posts: 1
Joined: Tue 31 Jan 2017, 6:23

Re: mrygające światło

Post by Ozako » Tue 31 Jan 2017, 6:40

No. ale próbował pomóc :D dziękowac!

skup samochodów wrocław

Febfirs
Posts: 9
Joined: Tue 21 Feb 2017, 11:51

Re: mrygające światło

Post by Febfirs » Tue 21 Feb 2017, 11:54

No ci powiem ja nie lubie murgającego światła bo jednak można oczopląsu jakiegoś dostać oczy się trzesa jak tak długo się na to patrzy.
hert

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest