kable "ekstremalne"

Artur

kable "ekstremalne"

Post by Artur » Wed 17 Nov 2010, 10:39

Poszukuję kabli do zastosowań "ekstremalnych"
Może ktoś wie gdzie można kupić?

Jerzy

Re: kable "ekstremalne"

Post by Jerzy » Fri 19 Nov 2010, 11:49

Takie kable można znaleźć w firmie DACPOL.
Podaję link:

http://www.dacpol.com.pl/pl/s8/Katalog/ ... RfY2lkPTY5

Firma DACPOL oferuje też kompleksową ofertę podzespołów do energoelektroniki, elektrotechniki, elektroniki, automatyki przemysłowej, pneumatyki oraz urządzeń i wyposażenia warsztatowego.

Artur

Re: kable "ekstremalne"

Post by Artur » Sun 21 Nov 2010, 8:40

Dziękuję bardzo.
Właśnie o to mi chodziło.

Guest

Re: kable "ekstremalne"

Post by Guest » Wed 08 Dec 2010, 1:57

Warto zajrzeć na strony f-my Dacpol.
Jest tam dużo ciekawych przyrządów, materiałów i innych dla elektrotechniki
oraz dla elektroniki mocy.
Pozdrawiam

Guest

Re: kable "ekstremalne"

Post by Guest » Fri 23 Sep 2011, 7:24

jeszcze więcej osprzętu kablowego znajdziecie nahttp://www.superelektryk.pl/sklep/

magic77
Posts: 4
Joined: Fri 01 Jul 2016, 3:31
Contact:

Re: kable "ekstremalne"

Post by magic77 » Fri 01 Jul 2016, 3:40

Firma DACPOL ma świetne produkty-polecam!

isska22
Posts: 3
Joined: Sun 25 Sep 2016, 8:06
Contact:

Re: kable "ekstremalne"

Post by isska22 » Sun 25 Sep 2016, 8:10

DACPOL :)

Daromin1
Posts: 4
Joined: Sat 24 Sep 2016, 8:04

Re: kable "ekstremalne"

Post by Daromin1 » Thu 29 Sep 2016, 4:19

Racja, spoko firma.

Jackie145
Posts: 5
Joined: Fri 30 Sep 2016, 12:31
Contact:

Re: kable "ekstremalne"

Post by Jackie145 » Sun 02 Oct 2016, 1:21

Bardzo fajna.

Moniawis95
Posts: 5
Joined: Tue 18 Oct 2016, 11:39
Contact:

Re: kable "ekstremalne"

Post by Moniawis95 » Tue 18 Oct 2016, 11:50

Dziękuję bardzo za ten wpis. Nie znam firmy, ale poszukiwaliśmy z mężem takich kablunków.

Pozdrawiam

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest