który miernik/tester?

Dolas
Kontakt:

Re: który miernik/tester?

Post autor: Dolas » wt 06 mar 2018, 3:40

Myślę, że jeśli takie urządzenie ma służyć tylko i wyłącznie w warunkach domowych, to nie ma co przepłacać. ;)
Eurotex - taśmy transporujące i pasy napędowe.

Scalak

Post autor: Scalak » wt 06 mar 2018, 7:16

Ja jeśli chodzi o mierniki to używam głównie Extech. Solidna firma, zawsze się sprawdzały. Gdzie kupić? ja najczęściej brałem z Botland. Ogólnie dobry sklep z elektroniką.

valetta

Post autor: valetta » pt 14 wrz 2018, 1:05

Jeśli chodzi o mierniki elektryczne to kilka różnych modeli widziałam tu: https://sklep.gkpge.pl/mierniki-elektryczne. Wydaje mi się, że są całkiem niedrogie. Wszystkim zainteresowanym polecam wizytę na ich stronie i zapoznanie się z tym, co mają do zaoferowania.

instalferenc
Kontakt:

Post autor: instalferenc » śr 19 wrz 2018, 3:52

W naszych instalacjach elektrycznych korzystamy z kilku mierników podczas pomiarów-błąd pomiaru wówczas można dodatkowo zniwelować. Wielu jednak elektryków z naszych okolic tj. Oświęcim,Żywiec, Wadowice, Andrychów, Zator, Sucha Beskidzka, Kalwaria Zebrzydowska nie posiada miernika do pomiaru instalacji odgromowej. Jest to co prawda większa inwestycja niż standardowe mierniki elektryczne. Ale często zdarza nam się, że jest prośba o pomiar instalacji odgromowej po innych elektrykach co może trochę dziwić.
Zbyszek
Instal-Ferenc elektryk Wadowice Oświęcim Zator Żywiec Bielsko-Biała Kęty Andrychów
http://word.instalacjeferenc.pl/
www.facebook.com/instalacjeferenc

INTELI

Post autor: INTELI » pn 08 paź 2018, 1:44

Do pomiary elektryczne powinno używać się profesjonalnych narzędzi po kalibracji, gdyż niedokładne i nie skalibrowane testery mogą przekłamywać wyniki, więc całe pomiary idą na nic. Każdy elektryk, który zajmuje się pomiarami profesjonalnie powinien wiedzieć i pamiętać o kalibracji.
Profesjonalne usługi elektryczne we Wrocławiu, zapraszam do kontaktu na inteligentny dom Wrocław

ODPOWIEDZ