Aparatura modułowa

Adam

Aparatura modułowa

Post autor: Adam » pn 02 lut 2015, 2:30

Witam,

Planuje wymianę instalacji elektrycznej, której firmy aparaturę modułowej polecacie?
Pozdrawiam

Sklep DoktorWolt
Kontakt:

Re: Aparatura modułowa

Post autor: Sklep DoktorWolt » wt 03 lut 2015, 10:39

Na rynku jest wielu producentów. Legrand, eaton, bemko. Jeżeli zależy Ci na rozsądnej cenie, przy zachowaniu dobrej jakości produktu to polecam modułówkę APAR ELECTRIC, bemko czy LC. Pozdrawiam
DoktorWolt - Twój sklep elektryczny
http://www.doktorwolt.pl

JacekWawa

Post autor: JacekWawa » czw 05 lut 2015, 2:56

Coś tu pusto na tym forum. Ja robię od 2 lat głównie na osprzęcie APAR ELECTRIC i nie narzekam.

monikarox

Post autor: monikarox » wt 10 lut 2015, 2:32

potrzebuje włączników natynkowych, możecie coś doradzić?

Janek

Post autor: Janek » śr 11 mar 2015, 1:45

Co myślicie właśnie o aparaturze APAR ELECTRIC? Ostatnio trochę o niej słyszałem i zastanawiam się czy warto?
Pozdrawiam

JacekWawa

Post autor: JacekWawa » śr 11 mar 2015, 1:58

Myślę, ze warto ale jak się nie przekonasz to nie spróbujesz. Stosuje APAR od jakiegoś czasu i jestem zadowolony.

El_Adam

Post autor: El_Adam » pt 13 mar 2015, 10:51

mogę sobie uciąć rękę i polecić z pełną odpowiedzialnością NA modułówce od Apar electric działam od ponad 3 lat i są spoko. pozdrawiam

Maciek

Post autor: Maciek » sob 14 mar 2015, 11:20

Sklep DoktorWolt pisze:Na rynku jest wielu producentów. Legrand, eaton, bemko. Jeżeli zależy Ci na rozsądnej cenie, przy zachowaniu dobrej jakości produktu to polecam modułówkę APAR ELECTRIC, bemko czy LC. Pozdrawiam
Panie doktorze, o ile kupuję czasem coś u Pana na allegro, o tyle wydaje mi się, że zna się Pan na cenie i na producentach, natomiast co do jakości, nie ma Pan wiedzy praktycznej.
Producentów jest wielu, z czystym sumieniem można polecić hager, moeller/eaton. Legrand i apar to średnia półka. Natomiast bemKo albo LC odradzam z czystym sumieniem. Jest to tanie, ale i wątpliwej jakości. Różnicówek LC albo Bemko nie umieściłbym w składanej instalacji, gdyż moje doświadczenia są negatywne z obydwoma markami. Różnicówka albo nie strzela albo trudno ją włączyć. Tak miałem w 8/10 przypadkach.

Z doświadczenia również, przy instalacji proponuję zestaw: hager lub moeller na S-ki i RCD (cena 30% wyższa od bemko), ochronnik apar (w sumie nigdy nie widziałem zużytego ochronnika ani uszkodzeń związanych z przepięciem - na szczęście - tak więc płacić ~600 pln za ogranicznik hagera w porównaniu około 100-150pln apara uważam za zbędny wydatek). A pozostałe - kontrolki, rozdzielnice, grzebienie, rozłączniki i mniej popularne od S i RCD wyposażenie tablic itp. w zależności od zasobności portfela i estetyki.

Sklep DoktorWolt
Kontakt:

Post autor: Sklep DoktorWolt » wt 31 mar 2015, 10:02

Jeśli chodzi o jakość to opieram się na opiniach klientów, którzy kupują APAR Electric i stosowali też modułówkę innych producentów, więc mają porównanie.
DoktorWolt - Twój sklep elektryczny
http://www.doktorwolt.pl

fmkaz

Post autor: fmkaz » pt 03 kwie 2015, 9:31

Ten sklep z Twojego podpisu ma słaby asortyment;p

ODPOWIEDZ