Oprogramowanie do zarządzania automatyką budynkową

Oprogramowanie CAD oraz obliczeniowe dla elektryki, sterowniki.
ossk

Oprogramowanie do zarządzania automatyką budynkową

Post autor: ossk » wt 31 lip 2018, 7:52

Jak w temacie, czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, jakie oprogramowanie najlepiej będzie się sprawdzało w przypadku sterowania automatyką budynkową: oświetlenie, bramy wjazdowe, regulacja powietrza (klimatyzacja, wentylacja), rolety antywłamaniowe i inne tego typu systemy.

zenlo

Re: Oprogramowanie do zarządzania automatyką budynkową

Post autor: zenlo » wt 31 lip 2018, 11:31

Generalnie, aby móc coś więcej powiedzieć na temat wyboru systemu, należałoby określić dokładnie, czym on ma zarządzać. Automatyka budynkowa to całkiem szerokie pojęcie.
Poza tym cały czas dochodzą nowe funkcjonalności, konieczność obsługi nowych urządzeń, potrzebne więc będą pewne aktualizacje.
Sprawdź sobie jeszcze System SCADA - ControlMaestro: https://www.sabur.com.pl/nasza-oferta/o ... rolmaestro

Dolas
Kontakt:

Post autor: Dolas » pt 28 wrz 2018, 10:41

Oprogramowanie to jedna kwestia. Według mnie dość ważne jest również odpowiednie wyposażenie.

kazimeirz32

Post autor: kazimeirz32 » śr 13 lut 2019, 8:48

Ja na temat oprogramowania wiem bardzo dużo.Jestem bardzo dobrym ekspertem w tej dziedzinie.

jakubek885632

Post autor: jakubek885632 » pn 25 lut 2019, 9:09

Wydaje mi się, że firma http://camtechnology.pl/ oferuje oprogramowanie CAM-hyperMILL, które może być odpowiednie w tej kwestii. Firma tworzy rozwiązania dla każdego typu przemysłu, w tym motoryzacyjnego, energetycznego, metalurgicznego, maszynowego czy też do obróbki bardzo skomplikowanych form i matryc. Warto zapoznać się z ofertą.

omaga

Post autor: omaga » pt 08 mar 2019, 11:30

Bardzo dużo słyszałam o automatyce budynkowej. Wiele osób decyduje się na tak zwane rozwiązania smart, by polepszyć sobie jakoś życia i ułatwić niektóre sprawy. Cieszę się, że mogę Wam podsunąć jeszcze jedno rozwiązanie - słyszałam o bramach znikających w ziemi od https://fancyfence.pl/ . Sprawdźcie sami, jak może wyglądać Wasze nowoczesne ogrodzenie.

fachovy

Post autor: fachovy » pt 30 sie 2019, 12:15

Szeroki wybór automatyki budynkowej oferuje firm sukcesgroup.pl. Są to zarówno napędy do bram garażowych, systemy do sterowania roletami i zasłonami wewnętrznymi oraz roletami zewnętrznymi. System YOODA Smart Home oparty jest na komunikacji dwukierunkowej - czyli po wykonaniu polecenia z dowolnego miejsca na świecie za pomocą urządzenia mobilnego, otrzymujemy od razu informację zwrotną o położeniu rolety czy zasłony.

ODPOWIEDZ