Oprogramowanie do odzyskania danych na sformatownaym dysku

Oprogramowanie CAD oraz obliczeniowe dla elektryki, sterowniki.
bilong

Oprogramowanie do odzyskania danych na sformatownaym dysku

Post autor: bilong » sob 06 cze 2020, 8:08

zukam jakiegoś sprawdzonego oprogramowania z przeznaczeniem do odzyskiwania danych ze sformatowego dysku. Zależy mi na dobrym współczynniku ceny do jakości. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Dysk HDD został sformatowany niestety, a jest tam sporo plikow, zdjęć itd, które muszę odzyskać.

kipson
Posty: 44
Rejestracja: pn 11 sty 2016, 8:53

Re: Oprogramowanie do odzyskania danych na sformatownaym dysku

Post autor: kipson » pn 08 cze 2020, 7:06

Można odzyskać, pod warunkiem, że dane na dysku nie zostały nadpisane bądź wyzerowane. Bo są przecież takie programy, które usuwają w taki sposób, że nie można później odzyskać danych.
Wracając do tematu, na sformatowanym dysku teoretycznie istnieje szansa przywrócenia danych. Są ku temu odpowiednie programy oraz możliwości techniczne.
Pytanie, czy uda Ci się to zrealizować we własnym zakresie? Czy potrzebna będzie pomoc jakiegoś zewnętrznego technika. Dopytaj jeszcze w Avidata: https://www.avidata.pl/ - jeżeli da się odzyskać, to oni to zrobią.

Tykaczek
Posty: 41
Rejestracja: ndz 16 gru 2018, 1:53

Re: Oprogramowanie do odzyskania danych na sformatownaym dysku

Post autor: Tykaczek » pn 08 cze 2020, 6:18

Akurat ja jeszcze takiego oprogramowania u siebie nie używałem więc na dobrą sprawę nie bardzo wiem jak można je używać. Od tego w mojej firmie są informatycy i to oni zajmują się tymi kwestiami. Jak dla mnie najważniejszy na ten moment jest system CRM https://www.connecto.pl/system-crm-popr ... -klientem/ który znacząco poprawia moje relacje z klientem.

ODPOWIEDZ