Remont domu

Narzędzia dla elektryka
losia

Re: Remont domu

Post autor: losia » wt 21 maja 2019, 7:51

A czy ktoś z Was remontował mieszkanie, albo dom z firmą Lakus www.lakus.com.pl ? Natrafiłam na nich niedawno i zastanawiam się, czy warto podpisać z nimi umowę przedwstępną. Jakie warunki oferują przy zamówieniu dość dużego i kosztownego remontu? Jak się spisują na co dzień? Nie ma żadnego problemu z nimi?

valetta

Post autor: valetta » śr 29 maja 2019, 11:38

Jeśli planujecie całkowity remont domu to warto byłoby poprosić o pomoc architekta wnętrza, który pomoże w zaprojektowaniu całej przestrzeni. Tutaj dobrym wyborem może być na przykład Pogotowie Wnętrzarskie. Polecam wejść na ich stronę https://www.pogotowiewnetrzarskie.com/realizacje/ i przejrzeć sobie wcześniejsze ich realizacje.

nubarim11
Kontakt:

Post autor: nubarim11 » czw 30 maja 2019, 12:44

Możecie kupić nowe mieszkanie już wykończone gotowe do zamieszkania. Oferuje to firma https://ronson.pl/panoramika/ polecam serdecznie.

WiksaBond

Post autor: WiksaBond » czw 30 maja 2019, 2:26

Nie wiem no, ja zbytnio nie znam się na remontach. Jedyne co mogę o tym powiedzieć, to remont równa się z ogromnym hałasem
-------------------------------------------------------
skarpety narciarskie

fachman

Post autor: fachman » ndz 09 cze 2019, 11:35

A macie pomysł na sypialnię? Długo szukaliśmy aż w Tubądzin znaleźliśmy propozycję, która nas zaskoczyła. Sypialnia Modern gdzie też na ścianie położono płytki z wzorem słoi drewna. Bardzo ciekawa propozycja, moim zdaniem sypialnia staje się bardziej ciepła, przytulna.

panczenista

Post autor: panczenista » wt 11 cze 2019, 8:14

Remont to powazna sprawa.

herbwol53

Post autor: herbwol53 » czw 13 cze 2019, 7:37

Remont całego domu to nie łatwa sprawa. Trzeba być świadomym, że zajmuje to bardzo dużo czasu i pieniędzy. Jednak myślę, że warto tyle czekać na efekty końcowe remontu.

fachowiec99

Post autor: fachowiec99 » czw 13 cze 2019, 8:33

ja również jestem w trakcie remontu, w sumie została łazienka i kuchnia, do łazienki szukam ofert na kabiny prysznicowe wrocław to miasto w którym jest w czym wybierać. Mam nadzieję że uda mi sie szybko wybrać odpowiednią kabinę bo chcę się uporać z remontem do końca miesiąca i zacząć korzystać z urlopu

ODPOWIEDZ