Wózek wysokiego podnoszenia

Narzędzia dla elektryka
pablos

Wózek wysokiego podnoszenia

Post autor: pablos » pn 25 sty 2016, 4:06

W związku z rozwoje firmy i koniecznością powiększenia magazynu w górę, koniecznym stało się zakupić wózki do wysokiego podnoszenia w celu zamieszczenia na regałach. Może ktoś z was miał jakieś doświadczneie w tym zakresie i podpowie na co zwracać uwagę przy ich zakupie?

kipson

Re: Wózek wysokiego podnoszenia

Post autor: kipson » wt 26 sty 2016, 2:43

Dobrze by było pogadać z jakimś serwisantem tego typu sprzętu. Współpracuję z firmą logistyczną. Mają tam wózki linde, Toyota i Still właśnie. Generalnie na żaden nie narzekają - Still sobie cenią. Wózki pracują przez 8 godzinną zmianę oczywiście z przerwami.
Z tego co widzę, to tutaj http://www.still.pl/17516.0.0.html prowadzą wynajem takich wózków. Może zanim podejmiecie decyzję, warto przetestować?

kruczekns

Post autor: kruczekns » pn 01 lut 2016, 1:33

Wiadomo, że przy takim zakupie najlepiej ze specjalistą porozmawiać. Chociaż ja z własnego doświadczenia mówię, STABILNOŚĆ to jest najważniejsze. Na górze tak buja, że ledwo ustać można a co dpoiero jak ktoś ma lęk wysokości...

vatryk1982

Post autor: vatryk1982 » śr 17 lut 2016, 12:28

poczytaj opinie w internecie, sprawdź jakość w jakimś sklepie i będziesz miał czarno na białym jaki brać.

silver
Kontakt:

Post autor: silver » wt 27 wrz 2016, 1:00

najlepiej zapytac specjalisty

itura12

Post autor: itura12 » śr 01 lut 2017, 6:50

Nie wiem czy dokładnie o to Ci chodzi, ale zobacz to: http://www.log-system.pl/73,wozki-magaz ... yczne.html. Podaję, bo znam sklep i mogę go polecić, mają naprawdę wytrzymałe i porządne rzeczy.

milosz65f

Post autor: milosz65f » pn 20 lut 2017, 12:43

No a taki wózek jakoś trzeba przewieźć, więc polecam wejść na http://www.interport.pl/ . Oni specjalizują się w tym.

KKucz

Post autor: KKucz » czw 28 gru 2017, 8:34

Podobnie jak jeden z przedmówców, proszę zwrócić uwagę na stabilność, rodzaj terenu po jakim będzie jeździł (koła) - wierzcie, niektóre wózki jeżdżą po błocie na zewnętrznym składzie i rodzaj regałów magazynowych jakie mają obsługiwać. Niskie półki czy wysoki skład. Do tego dźwięki lusterka, automatyczny stop itp - wszystko związane z bhp, jest mnóstwo wypadków związanych z wózkami

Kasia Koral

Post autor: Kasia Koral » czw 28 gru 2017, 8:40

a czy widzieliście może wózki do zdejmowania opon z regałów na opony ? jest może coś takiego dla warsztatów samochodowych czy też po prostu zdejmuje się je z regałów ręcznie?

Dolas
Kontakt:

Post autor: Dolas » czw 08 lut 2018, 8:54

Nie wiem. Ja na zakup takich regałów raczej bym się nie zdecydował, nawet jeśli byłbym właścicielem warsztatu samochodowego. Według mnie istnieją dużo lepsze sposoby na przechowywanie opon. ;)
Eurotex - taśmy transporujące i pasy napędowe.

ODPOWIEDZ