NICE automatyka do bram garażowych oraz rolet

Łukasz

NICE automatyka do bram garażowych oraz rolet

Post autor: Łukasz » wt 26 lip 2016, 11:10

Witam. Chciałbym polecić lidera w dziedzinie automatyki do bram oraz rolet, firmę NICE. W ofercie są wszystkie akcesoria potrzebne do zamontowania w prywatnym mieszkaniu, na parkingu lub w firmie. Relatywnie niska cena w porównaniu z dobrą jakością wykonania sprawiają, że NICE cieszy się spora popularnością w Polsce i zagranicą. Na stronie producenta http://www.nice.pl/ znajdziemy całą ofertę oraz konfigurator, który zasugeruje najlepsze dla nas rozwiązanie.

montana

Re: NICE automatyka do bram garażowych oraz rolet

Post autor: montana » czw 03 sie 2017, 12:21

Bardzo ciekawa opcja muszę przyznać. Ja też bym chciała polecić firmę, która sprzedaje bramy w Białymstoku , dokładniej mówiąc W.awruk. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tymi fachowcami, podeszli indywidualnie do mojego przypadku i poszukali jak najlepszego rozwiązania. Nie wciskali nic na siłę, jakichś najdroższych systemów, tylko uczciwie przedstawili cechy poszczególnych rozwiązań i ich opinię na ten temat. To się ceni

BrianPruct

NICE automatyka do bram garazowych oraz rolet

Post autor: BrianPruct » wt 26 cze 2018, 9:25

Firma prowadzi sprzedaz oraz montaz okien, drzwi, rolet i bram garazowych. Posiadamy szeroki asortyment. Siedziba firmy miesci sie w Szczecinie w Polsce.
Strona: bieganski.szczecin.pl
E-mail: biurobieganski.szczecin.pl
Załączniki
112.gif
112.gif (3.37 KiB) Przejrzano 191 razy

valetta

Post autor: valetta » pt 24 sie 2018, 8:06

Wydaje mi się, że taka automatyka to jednak duży wydatek. Ja ciągle mam u siebie garaż zamykany na kłódkę i stwierdzam, że jest to całkiem stylowe. Oczywiście w takiej sytuacji dobra kłódka jest podstawą, dlatego stawiam na takie rozwiązanie jak kłódka trzpieniowa. Taka kłódka zmniejsza szanse potencjalnego włamania do mojego garażu :)

edek

Post autor: edek » ndz 23 wrz 2018, 10:12

Ja tak na prawdę ufam tylko i wyłacznie sprawdzonym sposobom na zabezpieczenie bramy mojego garażu. jest strona na której mozesz kupic kłódki na prawdę bardzo dobrej jakości https://www.bricoman.pl/artykuly-metalo ... ria/klodki Znajdziesz tutaj wiele ciekawych rozwiazań, na pewno nie padniesz ofiarom pierwszego lepszego złodzieja, wiele z tych kłódek przetrwa dosłownie każdą próbę siły, no chyba że zlodziej posiada katówkę, ale to narobi tyle hałasu że na pewno zdarzysz złapać delikwenta zanim wejdzie do garażu.

kalia

Post autor: kalia » śr 10 paź 2018, 8:20

Ja się właśnie poważnie zastanawiam nad wyborem bramy garażowej i nie wiem, na co się zdecydować. Czytałam trochę tutaj o bramach garażowych segmentowych - wiecie coś więcej na ten temat? Jestem ciekawa, czy to faktycznie jest takie praktyczne, jak o tym piszą :)

ODPOWIEDZ