Postawienie hali magazynowej

kristoforus

Re: Postawienie hali magazynowej

Post autor: kristoforus » pn 23 lip 2018, 10:57

Ja szukając nowej hali magazynowej, skontaktowałem się z firmą SinLog. Perfekcyjnie zajęli się całym przedsięwzięciem. Znaleźli odpowiednią lokalizację oraz firmę, która zbudowała moją halę. Generalnie podczas współpracy nie musiałem się o nic martwić w gruncie rzeczy. Odwalili kawał dobrej roboty, a przy tym nie zapłaciłem za ich usługi jakichś wielkich pieniędzy.

Ferli41

Post autor: Ferli41 » śr 25 lip 2018, 2:44

Dolas
Kontakt:

Post autor: Dolas » czw 26 lip 2018, 1:36

Takie prace na pewno warto jest zlecić firmie, której pracownicy rzeczywiście znaliby się na rzeczy.
Eurotex - taśmy transporujące i pasy napędowe.

kokosz

Post autor: kokosz » pt 10 sie 2018, 9:25

O samym procesie budowy takiej hali magazynowej można też poczytać w tym case study: https://www.frisomat.pl/studia-przypadk ... azynowa-5/ na stronie jednego z wykonawców takich konstrukcji.

mayczak

Post autor: mayczak » czw 16 sie 2018, 4:36

A nie lepiej zdecydować się na hale przemysłowe Gaj-Stal ? Można je używać i w formie magazynu i w formie handlu, ponieważ już nie raz widziałam takie zastosowanie i takie propozycje na hale przemysłowe Gaj-Stal. Oczywiście wybór należy do Ciebie, więc polecam się zastanowić.

anja776

Post autor: anja776 » pt 17 sie 2018, 8:46

Jeśli szukamy konstrukcje stalowe producent warto zerknąć sobie na stronę firmy mix.waw.pl . To konstrukcje stalowe producent który cieszy się w sieci wieloma, pozytywnymi opiniami - o czymś musi to świadczyć. Wszystko zaplanują od a do z, dostaniemy od razu wycenę, a sam czas realizacji jest stosunkowo krótki. Z resztą na stronie można sobie więcej poczytać o tym hale stalowe producent.

fachman

Post autor: fachman » śr 09 sty 2019, 7:39

Jak chcesz stawiać halę magazynową to polecam Ci sie zainteresować ofertą jaką przedstawia firma https://www.metaltech.pl/konstrukcje-stalowe/ Znajdziesz tutaj bardzo dużo możliwości z konstrukcji stalowych. Warto o nich pomysleć bo to prawdziwi profesjonaliści, z pewnościa ich oferta Ci się bardzo spodoba.

WarnerBut
Kontakt:

Postawienie hali magazynowej

Post autor: WarnerBut » sob 12 sty 2019, 4:21

Jakie okna do hali magazynowej?
Pcv? chodzi mi wyЕ‚Д…cznie o czД™Е›Д‡ hali w ktГіrej bД™dД… biura pracownikГіw wyЕјszego szczebla - czД™Е›Д‡ gЕ‚Гіwna bД™dzie bez okien, a czД™Е›Д‡ biurowa z.
?

ODPOWIEDZ