Budowa domu

corkaelektryka

Re: Budowa domu

Post autor: corkaelektryka » śr 31 paź 2018, 12:35

Dobry pomysł z tym wynajmem maszyn budowlanych. Jeśli ma się tylko taką możliwość to na potrzeby jednej inwestycji nie ma sensu kupować, chyba że się prowadzi np. firmę budowlaną. Sąsiad w moim rodzinnym mieście takową prowadzi, więc ze sprzętem ani serwisem nie ma problemu. Chociaż wiadomo, z pożyczaniem od sąsiadów jest różnie, szczególnie, gdy coś się zepsuje. Ostatnio tata pożyczył od niego koparkę i poszły gąsienice (nie z jego winy). Nie byliśmy pewni jak sąsiad zareaguje, ale skończyło się tylko na stwierdzeniu "i tak miałem je wymienić". Tata zapłacił za te gąsienice do koparek kupione przez p. Maćka na stronie https://www.serwis-kop.pl/pl/category/1 ... rolki-kola i przy okazji dowiedział się, że sąsiad najczęściej korzysta z tego sklepu właśnie i że podobno to dobra firma jest. Czyli suma sumarum mamy dobrego sąsiada :D

tamarass
Kontakt:

Post autor: tamarass » czw 27 gru 2018, 3:32

Budowa domu to ogromne koszta i niestety bez kredytu jest w dzisiejszych czasach bardzo ciężko.

Kamilla36

Post autor: Kamilla36 » czw 27 gru 2018, 9:05

Przy budowie domu największym problemem dla mnie okazał się wybór szamba. Nic nie było tak trudne jak to. Całe szczęście na nowoczesne szamba można znaleźć ofertę producenta szamb betonowych, który zapewnia doradztwo w tym temacie. Dlatego też zamierzam skorzystać z jego usług. Podejrzewam, że gdyby nie ta oferta, ja wybrałabym źle i przez to podwoiłabym koszty związane z tym wyborem.

kazik333

Post autor: kazik333 » czw 27 gru 2018, 9:15

Ja z budowy domu zrezygnowałem bo muszę kupić używane auto które wygląda jak nowe z salonu https://www.uzywanejaknowe.pl/ford . Te auto bardzo mi się podoba tak naprawdę.

nata

Post autor: nata » sob 05 sty 2019, 4:35

If there are many sad stories, share it with the people you trust. Sharing helps people get closer together and you also relieve some of that sadness.
super smash flash 2

fachman

Post autor: fachman » sob 05 sty 2019, 2:30

Jeżeli chodzi o ofertę odnośnie budowy domu to z pewnością warto będzie zainteresować się firmą która w swojej posiada segmenty wawer warszawa http://markasdomy.pl/ Takie segmenty wawer warszawa to idealne rozwiązanie dla osób które lubią wygodnie mieszkać. Warto sie dowiedzieć o ceny ponieważ to inwestycja na całe życie.

myrynda

Post autor: myrynda » pt 26 kwie 2019, 8:23

My dopiero kupiliśmy działkę , ale powoli szukamy też ciekawych projektów, wszelkich informacji co będzie niezbędne do budowy domu, o czym trzeba pamietać. Bo jest tyle rzeczy warznych a człowiek ma niestety tylko jedną głowę. Sama nie wiem jeszcze jaki bym chciała mieć dom bo ostatnio jak szukałam projektu trafiłam na gotowe domy drewniane pod klucz co myślicie o takich domach ?

nubarim11
Kontakt:

Post autor: nubarim11 » śr 05 cze 2019, 6:22

Polecam zajrzeć na oferty firmy Link tutaj możecie zamówić na wymiar moskitiery na okna czy inne ozdoby typu rolety żaluzje czy zasłony. W tym sklepie znajdziecie też inne przydatne rzeczy podczas remontu mieszkania.Ja zamawiałam i jestem zadowolona z nowych rolet. Polecam.

panczenista

Post autor: panczenista » wt 11 cze 2019, 8:35

Jeszcze pozostaje kwestia wykonczenia.

BigMarcus

Post autor: BigMarcus » wt 11 cze 2019, 9:34

Budowa domu to dosc duze koszta.

ODPOWIEDZ