Własna firma

Lolita

Re: Własna firma

Post autor: Lolita » czw 08 sie 2019, 2:13

Zakładając własną firmę pamiętaj, by dbać o nią i rozwijać. Aby dobrze wykonywać swoją pracę należy zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt i narzędzia, które ułatwią Ci na co dzień wykonywanie wielu czynności. Mój chłopak ma firmę elektryczną i ostatnio szukał Lutownice , bo wie jak ważne jest dobre wyposażenie firmy, by odpowiednio wykonywać swoje obowiązki.

rafon

Post autor: rafon » pn 19 sie 2019, 8:25

Czy ktoś z Was widział może ofertę cisco dla małych firm? Czy waszym zdaniem jest sens nabywać taki sprzęt do swojej firmy? Bez niego powinienem martwić się o bezpieczeństwo sieci?

AntekKo

Post autor: AntekKo » pn 19 sie 2019, 9:25

Moim zdaniem należy również zadbać o dobry wizerunek i właściwe wyeksponowanie swojej firmy. Na przykład moja kuzynka w poczekalni swojego salonu fryzjerskiego umieściła ramy na plakaty https://www.jansen-display.pl/ramy-na-plakaty w których powiesiła zdjęcia wykonanych przez siebie fryzur. W zależności od sezonu: np. w letnim, gdy najwięcej ślubów - prym wiodą upięcia weselne, z kolei zimą - najlepsze metamorfozy. Myślę, że w każdym salonie, biurze, czy większej firmie, takie plakaty mogą stanowić ciekawą ozdobę ścian.

ODPOWIEDZ