Samodzielna księgowość

tamara55

Samodzielna księgowość

Post autor: tamara55 » pn 08 kwie 2019, 4:55

Znacie jakieś sprawdzone narzędzia, które ułatwią mi samodzielne prowadzenie księgowości i zarządzanie firmą? Zależy mi na tym by cena nie była wygórowana i by były wszystkie niezbędne do tego funkcje. Polecicie coś?

tekla99

Re: Samodzielna księgowość

Post autor: tekla99 » wt 09 kwie 2019, 4:48

Jeśli o mnie chodzi, mogę podrzucić namiar na https://wfirma.pl/ksiegowosc . Bardzo dobre narzędzie, dzięki któremu samodzielne prowadzenie księgowości stanie się naprawdę łatwe. System posiada wiele funkcje umożliwiających sprawne zarządzanie firmą. Nie bez powodu w sieci cieszy się tyloma dobrymi opiniami.

tomek4667767

Post autor: tomek4667767 » śr 10 kwie 2019, 9:36

Moim zdaniem samodzielna księgowość zawsze jest bardzo interesująca.Sam ostatnio myślę tym się zając prywatnie.

tamara55

Post autor: tamara55 » śr 10 kwie 2019, 4:15

W Internecie aż roi się od dobrych opinii na ich temat więc tak sobie myślę, że o czymś musi to świadczyć. Chciałabym tylko dowiedzieć się jeszcze czegoś więcej na temat funkcji tych narzędzi. Mogłabyś opowiedzieć co nieco?

lamir

Post autor: lamir » czw 11 kwie 2019, 3:31

Zdecydowanie rozliczanie się samemu to dobra opcja. Ja zawsze to robię sam, dokładnie to przy pomocy programu z https://www.podatnik.info/program_do_pit/pit-36. Jak dla mnie wydawanie pieniędzy na księgową jest bez sensu bo po co, skoro to rozliczenie jest bardzo proste

tekla99

Post autor: tekla99 » czw 11 kwie 2019, 4:50

Możesz w szybki i sprawny sposób wysyłać raporty JPK, e-deklaracje czy generować faktury w różnych językach i walutach. Oprócz tego masz możliwość sporządzania i rozliczania umów z pracownikami. Program umożliwia także dostęp do gotowych rozwiązań księgowych dla mikro i małych przedsiębiorców.

MichałZ

Post autor: MichałZ » wt 28 maja 2019, 10:58

Samodzielne prowadzenie księgowości w firmie jest możliwe dzięki wdrożeniu specjalnych rozwiązań informatycznych. Przykładem może być tutaj system finansowo - księgowy Connecto https://www.connecto.pl/system-finansowo-ksiegowy/, umożliwiający skuteczne prowadzenie księgowości, zarówno w formie księgi handlowej jak i księgi przychodów i rozchodów. Oprogramowanie jest bardzo rozbudowane i pozwala m.in. na tworzenie wielopoziomowych planów i grup kont (pełna księgowość), obsługę księgowań walutowych, czy tworzenie i wysyłanie plików JPK, a w szczególności JPK_VAT.

Dolas
Kontakt:

Post autor: Dolas » śr 29 maja 2019, 7:52

Ja jednak wybrałbym firmę, która sama by się tym zajęła.

vaner

Post autor: vaner » czw 06 cze 2019, 4:52

lepiej chyba jednak komuś zlecić księgowość

ODPOWIEDZ