Strona 1 z 1

Dotacje

: sob 19 gru 2015, 5:07
autor: mdudek1234
Witam , ja chciałbym się doradzić. Jestem właścicielem firmy, i od pewnego czasu rozważam wdrożenie programu erp., które ułatwią mi zarządzanie. Jednak chciałabym uzyskać jakąś dotację/dofinansowanie. Wiecie gdzie można się o nie starać? Jakie są konkretne wytyczne i wymogi?

Re: Dotacje

: sob 22 paź 2016, 4:56
autor: malinoska87
Trzeba wypełnić wniosek i podać biznesplan. Dla młodych przedsiębiorców jest wiele ciekawych programów dotacyjnych, które warto sprawdzić w miejscowym urzędzie pracy. Pozdrawiam!

Re: Dotacje

: sob 25 lut 2017, 5:45
autor: Jaros2
Czy ktoś się orientuje na temat dotacji na traktory rolnicze zakup w województwie małopolskim. W zeszłym roku był taki program, a le wtedy nie było budżetu.

Re: Dotacje

: śr 29 mar 2017, 6:15
autor: marylajanicka
Też szukam jakiegoś sposobu na pobranie dofinansowania. Znacie może jakiegoś specjalistę od tych spraw?

Re: Dotacje

: czw 30 mar 2017, 1:53
autor: klewkowicz8
Bardzo ciekawa opcja, muszę o tym więcej poczytać. Zapewne nie jest łatwe zdobyć takie dofinansowanie na dalszy rozwój.

Re: Dotacje

: wt 29 maja 2018, 8:42
autor: Ewelina88
Hej, ja za niedługo będę składać dokumenty na dotacje unijne, które ostatnio pojawiły się na RPO Podkarpacie http://www.signum.org.pl/oferta/nasza-s ... packie-12/. Są to bardzo fajne fundusze europejskie na małe przedsiębiorstwa i mam nadzieję, że uda mi się takie zdobyć. Jeśli ktoś ma doświadczenie w takich dotacjach, to może pochwalić się swoją opinią.

Re: Dotacje

: pt 07 wrz 2018, 11:09
autor: corkaelektryka
Hej. Wymogów jest wiele. Wszystko zależy od konkretnego projektu/wniosku i od tego czy to jest dofinansowanie z UE czy UP. Z doświadczenia wiem, że wnioski unijne muszą być bardziej dokładnie wypełniane, bo inaczej zostaną odrzucone. Warto zatem zebrać wszystkie potrzebne dokumenty (ujęte są w umowie), zwięźle i prosto opis cel dofinansowania, trafnie oszacować budżet inwestycji i swój własny. A najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Jeśli jednak uważasz, że poradzisz sobie bez pośredników, to zerknij sobie na mini instrukcję, która opisuje przygotowanie wniosku o dofinansowanie - https://signum.sitey.me/blog/przygotowa ... nansowanie. Taki schemat dużo mi pomógł, resztę dopytałam znajomej.

Re: Dotacje

: sob 08 wrz 2018, 10:50
autor: ewolia
Warto zorientować się w przepisach, ale najlepszą moim zdaniem opcją jest zatrudnienie osoby, która się na tym zna.