Siłowniki elektryczne, automatyka i elektronika.

Elektrobim

Siłowniki elektryczne, automatyka i elektronika.

Post autor: Elektrobim » pn 18 sty 2016, 8:47

Witajcie drodzy przyjaciele elektrycy oraz nie tylko! :)
Piszę tutaj do was w sprawie sklepu internetowego, którego współtworzę. Nie będę wklejał tu standardowych tekstów, jak robi to większość sklepów, bo to bez celu. Piszę tu do was jako człowiek taki jak wy i też nie chciałbym czytać takich sztucznych tekstów.
Wracając do tematu. Nasz sklep nosi nazwę Elektrobim.
Czym się zajmujemy? - zapytacie.
Jesteśmy producentem automatyki domowej, która ułatwia wielu z nas życie. Nasi klienci stosują ją głównie do bram, ale np. siłowniki elektryczne mają szerokie pole do popisu nie tylko przy bramach. To wszystko zależy od kupującego i jego kreatywności. Myślę, że każdy znalazłby coś dla siebie. Ceny mamy bardzo przystępne. Oferujemy rozwiązania budżetowe oraz wysokojakościowe.
Poza wspomnianym wyżej asortymentem posiadamy też m.in. zdalne wyłączniki 230v, lampy sygnalizacyjne oraz zasilacze.

Wiemy przecież, że automatyka ma ułatwiać życie np. gdy doskwiera mróz i trzeba wyjść z samochodu. Jeśli ktoś jest zainteresowany, prosiłbym o kontakt ze mną. Mogę załatwić jakiś rabacik nawet. :)
Pełna oferta na naszej stronie www.elektrobim.pl. Kontakt: janek@elekrobim.pl
Pozdrawiam.

kokosz

Re: Siłowniki elektryczne, automatyka i elektronika.

Post autor: kokosz » pn 21 sie 2017, 9:46

Profesjonalną automatykę przemysłową kilkunastu producentów znajdziesz też w ofercie Newtech Engineering, zamawiałem tam jakiś czas temu taśmy magnetyczne: http://www.newtech.com.pl/produkty/czuj ... gnetyczna/

ODPOWIEDZ