jakie sklepy polecacie (wyposażenie wnętrz)

paulla3

Re: jakie sklepy polecacie (wyposażenie wnętrz)

Post autor: paulla3 » śr 23 sty 2019, 8:42

Ja kupiłam wszystkie swoje meble ze sklepu Rad-Pol http://www.rad-pol.com.pl/. Włoskie meble najwyższej klasy i jakości.

stefaniaa

Post autor: stefaniaa » wt 05 lut 2019, 1:23

A znacie może firmę http://www.richd-anders.pl/? Jest to znany producent drewna klejonego i kantówek okiennych. Czy można u niego kupować indywidualnie czy tylko hurtowo?

BratKarol

Post autor: BratKarol » pt 15 lut 2019, 11:10

Ja ostatnio wykańczałem mieszkanie i wymienialiśmy okna i drzwi. Kupowałem u Okna-domin.pl jeżeli chodzi o drzwi gorzów to mają największy wybór

Kazimierz321123aaa

Post autor: Kazimierz321123aaa » wt 12 mar 2019, 11:39

Teraz jest bardzo dużo bardzo dobrych sklepów.Sam ostatnio znalazłem można powiedzieć wyśmienity sklep.

fachman

Post autor: fachman » czw 14 mar 2019, 1:14

Bardzo duża ofertę znajdziesz w sklepach firmy Tubądzin które są na terenie całego kraju. A też znajdziesz ich w internecie i przy okazji możesz zobaczyć kolekcję znanych projektantów takich jak M. Zień czy D. Koziara.
W tych sklepach jest bardzo dobre zaopatrzenie do aranżacji całego mieszkania, od mozajki podlogowej po 4-elementowe dekoracje szklane.

Jarja56

Post autor: Jarja56 » pn 18 mar 2019, 10:38

Może to dziwne ale uwielbiam dodatki z Ikei.

__

montaż okien

opium

Post autor: opium » śr 27 mar 2019, 2:06

Hmm ja lubię indywidualne rozwiązania, dodatki z IKEA mi się trochę "przejadły", ale bardzo fajnie sprawdzają się u mnie różnego typu obrazy drukowane na płótnach - drukuje się po prostu to, na co ma się ochotę, fajne jest też prywatne zdjęcie na płótnie... czasem uda nam się zrobić ładne, a takie coś przywołuje wspomnienia...

nubarim11
Kontakt:

Post autor: nubarim11 » wt 30 kwie 2019, 1:57

Ja szukając nowych szklanek do swojej kuchni trafiłem na ten sklep https://duka.com/pl/jedzenie-i-serwowan ... w/szklanki , który moim zdaniem ma świetną ofertę sprzętu AGD i różnych dodatków do kuchni. Mają chyba wszystko co potrzebne jest w dobrze urządzonej i nowoczesnej kuchni, a oferta jest tak obszerna że każdy znajdzie coś dla siebie

azorahaiisme

Post autor: azorahaiisme » śr 08 maja 2019, 10:25

Wyposażenie wnętrz, należy zacząć od rzeczy najważniejszej, mianowicie, od wybrania podłogi i drzwi. Dobrze dobrane panele podłogowe, są w stanie odmienić wystój każdego pomieszczenia. Jeśli mamy jasne ściany, ładnie komponować się będzie z nimi ciemne podłoże. I na odwrót. Na stronie sklepu DDD - Dobre Dla Domu jest tak zróżnicowany asortyment, że każdy znajdzie to, czego szuka. Różnorakie wzory, widełki cenowe oraz profesjonalna obsługa, to na pewno ogromne zalety w/w sklepu. Jeżeli nie znamy się na montażu np. drewnianej podłogi - zawsze możemy wykupić dodatkowo montaż, a wtedy cena całego zestawu jest sporo tańsza. Polecam się tym zainteresować, jeżeli chcecie zaoszczędzić trochę czasu. ;)

Andrzej444443

Post autor: Andrzej444443 » pn 20 maja 2019, 1:26

Z tego wątku dowiedziałem się bardzo dużo.Na pewno ta wiedza bardzo mi się kiedyś przyda.

ODPOWIEDZ