Dobre sklepy remontowe

golidulek

Dobre sklepy remontowe

Post autor: golidulek » śr 27 lip 2016, 10:08

witam. za pol roku kupujemy z mezem pierwsze mieszkanie i przed nami remont. Ja podjęłam się wystrojem wnetrz, w sensie facet robi co ja każę. No i w związku z tym chciałabym się dowiedzieć gdzie warto robic zakupy. W takich dużych sklepach typu Castorama, Liroy Merlin itp, czy może internet, albo mniejsze sklepy, nie sieciówki? Zależy mi na cenach, uczciwości i jakości. Poza tym na co zwracać uwagę, a przed czym się wystrzegać. Na razie to pytanie kieruję odnośnie zakupu towarów do ścian i podłog (tapety, farby, panele itp) . Z góry dzięki za pomoc.

Gość

Re: Dobre sklepy remontowe

Post autor: Gość » sob 30 lip 2016, 6:09

Na początek polecam internet.

Dorian34

Post autor: Dorian34 » pn 12 wrz 2016, 6:41

Na pewno w sieci znajdziemy dzisiaj wszystko, czego nam potrzeba do wyposażenia chociażby łazienki. Moim zdaniem bardzo ciekawą ofertę w zakresie elementów wyposażenia łazienek posiada Novellini http://megalazienki.pl/producent/id/25 .W megalzienki.pl możemy znaleźć bowiem świetne kabiny prysznicowe, baterie kaskadowe i całe mnóstwo innych elementów, które sprawią, że nasza łazienka będzie nie tylko ładna, ale przede wszystkim funkcjonalna.

Gracjela

Post autor: Gracjela » pt 14 paź 2016, 9:28

Na pewno w sieci znajdziecie znacznie większy wybór produktów, niezbędnych do przeprowadzenia remontu, a co więcej jestem przekonana, że będą one dostępne w niższych cenach, niż w sklepach stacjonarnych. Jeżeli natomiast chodzi o prace typowo wykończeniowe, bez wątpienia warto zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego Handtech. Można w nim bowiem znaleźć wszelkiego rodzaju kleje, przeznaczone do różnych powierzchni, uszczelki i wiele innych produktów technicznych, jak np. tego rodzaju taśmy antypoślizgowe, idealne do zabezpieczania schodów http://handtech.pl/22-tasmy-antyposlizgowe

boamrtix12

Post autor: boamrtix12 » śr 19 paź 2016, 7:38

Jesli chodzi o zakupy to w internecie jest największy wybór i najbardziej konkurencyjne ceny.W zwykłych sklepach zazwyczaj mają wystawki a jeśli chodzi o towar to trzeba go zamawiać czasem nawet z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.Ja cały materiał, łącznie z hydrauliką zamawiałam przez internet.

marmin

Post autor: marmin » czw 20 paź 2016, 2:43

Leroy Merlin oglądałaś ?? są wszystkie produkty, na allegro tez jest sporo produktów :)

Jaros2

Post autor: Jaros2 » sob 25 lut 2017, 5:50

gdybyś chciał przed zakupem przeczytać o tańszym kupowaniu to polecam blog http://eco-profi.pl/pellet-czy-ekogroszek/ bo jak zostaje parę zł w kieszeni to zawsze miło

piotr5r

Post autor: piotr5r » wt 07 mar 2017, 8:23

Myślę, że na http://mera.tychy.pl/ znajdziesz to czego szukasz.
MERA SP. Z O. O.
43-100 Tychy, ul. Przemysłowa 70
tel. (32) 780 11 00
REGON: 278156212
NIP: 6462881423

jupiter

Post autor: jupiter » śr 26 kwie 2017, 3:27

Wśród sklepów internetowych, które niewątpliwie warto mieć na liście zapamiętanych jest sklep z tapetami innetapety.
Ma oprócz bardzo obszernej oferty tapet w atrakcyjnych cenach, także ciekawe opcje przeszukiwania asortymentu.
Jest na przykład możliwość wyszukiwania tapet po kolorach.
Na przykład tutaj macie tapety pomarańczowe .
Co sądzicie o takim rozwiązaniu? :)

bartekkalisz

Post autor: bartekkalisz » czw 27 kwie 2017, 5:10

Ja raczej staram się omijać sieciówki i kupować w mniejszych sklepach. Tak dla zasady.

ODPOWIEDZ