Dobre sklepy remontowe

Dolas
Kontakt:

Re: Dobre sklepy remontowe

Post autor: Dolas » pt 28 kwie 2017, 8:56

Jeśli nie wiesz naprawdę gdzie się wybrać to są przecież ogromne sklepy budowlane/remontowe. Wystarczy że wybierzesz się do większego miasta i znajdziesz to czego potrzebujesz.
Eurotex - taśmy transporujące i pasy napędowe.

murdock

Post autor: murdock » pn 12 cze 2017, 9:22

Sieciówki, czy mniejsze większe znaczenie ma dla mnie, aby był to sklep internetowy, bo tam jest dużo taniej. Szukałem konkretnych pił tarczowych leuco, w okolicznych sklepach stacjonarnych cena pod 200zł, w sieci na https://meblopol24.pl/pila-189986-highline-leuco.html niecałe 160zł.

Daria88

Post autor: Daria88 » pn 03 lip 2017, 1:09

Na pewno namiary na tego typu sklepy bardzo się przydadzą. Osobiście jednak zastanawiam się, czy znacie może kogoś godnego polecenia, kto zajmuje się takimi pracami jak kompleksowy remont warszawa http://www.doskonalewnetrza.pl/ . Z tego co udało mi się dowiedzieć, wiem, iż wspomniana firma oferuje szeroki zakres usług tego typu. Chciałabym jednak zapytać Was, czy może korzystaliście z ich pomocy np. przy malowaniu mieszkania, a jeżeli tak, czy jesteście zadowoleni z jakości wykonania?

Domado
Kontakt:

Post autor: Domado » śr 02 sie 2017, 12:05

"Facet robi, co ja każę" - no trochę współczuję... Chyba że to tak z przymrużeniem oka.
Firma Roka 69 ma ładne meble kuchenne. Takich nie znajdziesz w sieciówkach.

renios1987

Post autor: renios1987 » śr 23 sie 2017, 9:48

Nie wiem jaki macie gust, budżet i zamysł w temacie wystroju. Na pewno warto postawić duży nacisk na jakość kupowanych mebli. U mnie na przykład poszliśmy po taniości i postanowiliśmy zaoszczędzić na zakupie łóżka, co okazało się wielkim błędem. Teraz chcemy kupić nowe, trwałe ze sprawdzonego sklepu. Rozważamy wiele opcji, ale chyba ostatecznie padnie na coś takiego https://wygodnelozka.pl/lozka-bukowe/34 ... iane.html wydaje mi się, że powinno się sprawdzić.

itura12

Post autor: itura12 » czw 31 sie 2017, 6:56

Osobiście jestem na etapie ocieplania poddasza, ale jego remont czeka mnie w przeciągu kilku miesięcy. Chcemy najpierw dobrze zaizolować budynek, aby był bardziej energooszczędny. Szukaliśmy dobrych materiałów budowlanych, które będą dobrej jakości i w rozsądnej cenie. Pytaliśmy znajomych i fachowców. W końcu trafiliśmy na odpowiednią stronę, sam zobacz.

murdock

Post autor: murdock » śr 20 wrz 2017, 1:46

@bartekkalisz, jak już kupować to tylko w sklepie internetowym. Do sieciówki możesz się przejść, aby coś wybrać i zobaczyć gołym okiem. Stety lub niestety, sklepy www mają tą przewagę, że ceny są sporo niższe. Widać to najbardziej przy dużych remontach.

robsonkanu

Post autor: robsonkanu » czw 21 wrz 2017, 2:36

Ja natomiast polecam najlepszy sklep z produktami do ocieplania domków. Sam niejednokrotnie korzystałem ze oferty Kosbud i uważam, że ciężko znaleźć lepszy sklep. Szczególnie, że z niejednego korzystałem.

karmele90

Post autor: karmele90 » ndz 01 paź 2017, 7:41

Kojarzysz może http://fotoobrazyinfo.pl/ sklep z fototapetami? Ja usłyszałam o nim od znajomych przy okazji remontu mojego mieszkania. Szukałam firmy, która oferuję tapety i obrazy drukowane w bezpiecznej technologii HP LATEX III i właśnie ich mi polecili. Swoją drogą jeśli ktoś chce tanim kosztem odmienić swoje wnętrze, to polecam obrazy drukowane na płótnie malarskim, świetnie to wygląda.

Kesal

Post autor: Kesal » wt 03 paź 2017, 10:01

Ja mogę polecić sklep plytki24.pl jeśli szukacie ciekawych wzorów płytek na podłogę to na pewno znajdziecie coś dla siebie. Ja kupowałem u nich jakiś czas temu do całego mieszkania i jestem naprawdę zadowolony.

ODPOWIEDZ