Profil elektryk w szkole

stojek121

Profil elektryk w szkole

Post autor: stojek121 » śr 01 cze 2011, 12:25

Witam. Jestem w 3 klasie gimnazjum i chciał bym iść na do szkoły z profilem " Elektryk " Czy to dobry zawód? Dobrze płatny? Będzie praca w tym zawodzie? Ogólnie lubię elektrykę mój brat jest dobrym elektrykiem więc by mógł mi pomagać w szkole i na praktycznych zajęciach. Wybrać ten profil????

Gość

Re: Profil elektryk w szkole

Post autor: Gość » czw 16 cze 2011, 9:10

Sam musisz zdecydować. Praca będzie na pewno, do tego nieźle płatna. Jeśli to lubisz to jest to niezły wybór.

Andrzej444443

Post autor: Andrzej444443 » pn 20 maja 2019, 1:26

Trochę szkoda że tak mało wpisów jest w tym wątku.Tych wpisów na pewno powinno być więcej.

tootiki

Post autor: tootiki » pn 20 maja 2019, 1:53

Andrzej444443 pisze:
pn 20 maja 2019, 1:26
Trochę szkoda że tak mało wpisów jest w tym wątku.Tych wpisów na pewno powinno być więcej.
Może wnieś coś od siebie, jeśli się orientujesz w temacie ;)

arsenalfan

Post autor: arsenalfan » czw 03 gru 2020, 12:56

to, ze Twoj brat jest elektrykiem to naprawde gigantyczny kapital. Zawsze w razie czego bedzie Ci mogl pomoc. Ogolnie duzo zalezy od Ciebie. Piszesz, ze lubisz tę dziedzinę. W takim razie powinienes sie koniec koncow zdecydowac. Pamietaj, ze pracujemy przez kilkadziesiat lat, wiec dobrze jest lubic to, co sie na co dzien robi. Czy jest to lekka praca? Raczej nie. Trzeba muec duzo wiedzy i systematycznie ja poglebiac. W tej branzy czlowiek uczy sie cale zycie. Dodatkowo jest to praca pod ciąglym napieciem; w przenosni i doslownie. Zreszta na pewno brat Ci wszystko dokladnie opowie. ELketrycy ogolnie nie narzekaja na brak pracy, ogolnie w Polsce jest chyba coraz mniej takich fachowcow z prawdziwego zdarzenia, bo np. wyjezdzaja. Takze w razie czego na zarobki też pewnie nie bedziesz narzekal, chociaz to wszystko zalezy od danego miejsce, szefa, doswiadczenia

ODPOWIEDZ