........kto ma cos takiego .......takie ogrzewanie

montana

Re: ........kto ma cos takiego .......takie ogrzewanie

Post autor: montana » pn 31 lip 2017, 10:33

maryooo pisze:
ndz 24 lis 2013, 8:06
Przymierzam sie do budowy domu .
Kiedys bedzie trzeba go ogrzewać.
Pytanie do osób które posiadająw swoim domu pompe ciepła.
Czy warto cos takiego instalować , czy faktycznie jest to oszczedne ogrzewanie .
Znalazłem takąwizualizacje w internecie , czy to co tam jest pokazane to prawda ???
Sam nie posiadam, ale przyjaciel ma pompę, a także dodatkowo rekuperator . Z tego co mówił to początkowa inwestycja jest troszkę wyższa od tych tradycyjnych gazowych czy węglowych rozwiązań. Ale rzeczywiście w czasie oszczędność na ogrzewaniu jest tak duża, że szybko się to zwraca

Daria88

Post autor: Daria88 » pn 21 sie 2017, 9:25

Sama natomiast postawiłam na klasyczne ogrzewanie węglowe i prawdę mówiąc jestem z tej opcji zadowolona. Już powoli przygotowuję się do zakupu opału na zimę i tak się zastanawiam, czy nie zainwestować w solidne worki na węgiel . Tak klasycznie usypany węgiel w piwnicy zawsze się mi po niej "roznosi", przez co marnuje się sporo opału. W związku czym mam nadzieję, że jednak za sprawą wspomnianych worków, uda mi się uniknąć tego problemu.

ZenekPols

Post autor: ZenekPols » pn 28 sie 2017, 10:19

Tutaj mają dobre, ja kupiłem klimatyzator i pompkę do skroplin flowatch w dobrej cenie.

ANdzia

Post autor: ANdzia » wt 19 wrz 2017, 8:08

Ja u siebie mam ogrzewanie podłogowe, do tego dochodzi klimatyzacja w kuchni i salonie od firmy KRIS-WENT i powiem szczerze kompletnie mi to wystarcza, polecam gorąco takie rozwiązanie

hatiankin6

Post autor: hatiankin6 » pn 02 paź 2017, 11:39

Ja mam ogrzewanie centralne i podłogowe i piec zasilany węglem i sprawdza się u mnie bardzo dobrze.
Ucz się z wczoraj, żyj dla dzisiaj, miej wiarę w jutro.
Pan Remont oferuje profesjonalne remonty Katowice

Paiders

Post autor: Paiders » śr 04 paź 2017, 8:52

Ja sobie teraz zamówiłem klimatyzator z http://www.coolsystem-24.pl/ i na prawdę fajna sprawa warto miec takie urządzenie w domu bo lepiej się człowiek czuje.

fitfuture
Kontakt:

Post autor: fitfuture » sob 07 paź 2017, 11:53

Ja mam tylko ogrzewanie podłogowe i niestety muszę chyba dołożyc takze grzejniki bo nie da rady tak, świezy dom ...

Radian

Post autor: Radian » pn 09 paź 2017, 6:28

Tak na dobrą sprawę możliwości w zakresie wyboru ogrzewania mamy dzisiaj bardzo wiele. Przy czym jednak jeżeli zależy nam na rozwiązaniu ekologicznym, a zarazem takim, które sprawdzi się przy ogrzewaniu nie tylko całego domu, ale również może być stosowane przy kuchenkach gazowych, fajną opcją na pewno okaże się tutaj oferta firmy I LPG https://lpgdirect.pl/ . Dystrybutor ten nie tylko dostarcza butle na butan, ale również zapewnia montaż pewnej instalacji, przy czym można tutaj być pewnym dużego doświadczenia pracowników firmy.

MajsterK

Post autor: MajsterK » wt 24 paź 2017, 9:11

Ja mam w domu zainstalowane centralne ogrzewanie z piecem na pellet. Bardzo wydajny opał, który pozostawia mało zanieczyszczeń.

Koral

Post autor: Koral » wt 31 paź 2017, 6:36

U siebie mam centralne i zamontowałem od jakiegoś czasu pompki do skroplin flowach, żeby zbierało wilgoć.

ODPOWIEDZ