Fotowoltaika - podstawowe informacje

JanStorczyk
Kontakt:

Fotowoltaika - podstawowe informacje

Post autor: JanStorczyk » wt 19 lut 2019, 3:10

Co należy wiedzieć o fotowoltaice?
Podstawowe wiadomości: czym jest fotowoltaika, na jakiej zasadzie działa, z czego składa się instalacja fotowoltaiczna, jak działa ogniwo fotowoltaiczne, czy opłaca się inwestować w elektrownie słoneczną i wiele innych tematów.
Artykuły na ten temat znajdziecie między innymi na stronie Dladomu.

Jakie polecacie strony z profesjonalnymi artykułami na temat fotowoltaiki? Co sądzicie o fotowoltaice? Piszcie! :idea: :idea:
SunErgo Fotowoltaika https://sunergo.pl/ - profesjonaliści w dziedzinie fotowoltaiki

karolek377887

Re: Fotowoltaika - podstawowe informacje

Post autor: karolek377887 » wt 06 sie 2019, 2:59

Ja na temat fotowoltaiki naprawdę wiem bardzo dużo.Taki już jestem tak naprawdę.

przodek

Post autor: przodek » pn 02 wrz 2019, 11:46

Fotowoltaika jest bardzo korzystnym rozwiązaniem, z którego warto skorzystać, tym bardziej, że teraz jest masa ciekawych dotacji, takich jak program Czyste Powietrze, 5 000+, Agroeneria, itp. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Domado
Kontakt:

Post autor: Domado » wt 29 paź 2019, 12:04

Trzeba inwestować w fotowoltaikę. U nas mamy panele z Oze-Biomar i jesteśmy bardzo zadowoleni

arczik

Post autor: arczik » czw 07 lis 2019, 11:04

Ja myślę że nie jest to inwestycja tania, ale po czasie można sporo zaoszczędzić, wiem bo sam mam założoną instalację przez PV Projekt już od roku i rachunki zdecydowanie mam niższe :)

maciejstepien836
Kontakt:

Post autor: maciejstepien836 » czw 21 lis 2019, 11:41

Fotowoltaika jest super, ale inwestycja w coś takiego to sporo pieniędzy...

Tykaczek

Post autor: Tykaczek » ndz 01 mar 2020, 7:14

Ogólnie ja dość długo zastanawiałem się nad montażem paneli fotowoltaicznych, ale w końcu podjąłem tą decyzję. Skontaktowałem się z firmą https://olsztynskieokna.eu i to właśnie dzięki nim udało mi się w końcu zacząć pozyskiwać energię ze słońca. Świetne rozwiązanie, które mogę polecić każdemu.

mimimi

Post autor: mimimi » wt 21 kwie 2020, 4:04

Wiem, że może inwestycja nie jest mała ale biorąc pod uwagę długoterminowe korzyści - warto takie panele fotowoltaiczne założyć. Coraz większy wybór i możliwości mamy w tym zakresie. Zobaczcie na takie panele full black http://3sgroup.pl/panele-fotowoltaiczne-full-black/ moja żona na takie się uparła ze względów estetycznych. To panele monokrystaliczne, których podbitka i rama również są czarne, przez co ma głęboki, ciemny kolor. Sprawują się tak samo dobrze jak klasyczna wersja. W ofercie jak widać ma je firma 3SGroup. Szczerze mogę ich polecić, mają doświadczenie i udzielają aż 25 lat gwarancji na panele. Doradzają w wyborze, pomogą uzyskać dofinansowanie.

ODPOWIEDZ