Firma Gira

Adam

Firma Gira

Post autor: Adam » śr 10 lis 2010, 10:47

Osprzęt elektroinstalacyjny firmy GIRA to szeroki wybór atrakcyjnych produktów, dostępnych w wielu rozmaitych modelach. Wyróżnia się przede wszystkim nowoczesnym designem, najwyższą jakością zastosowanych materiałów oraz technologii. Oświetlenie wewnętrzne, zewnętrzne, źródła światła, osprzęt oraz domofony i wideodomofony.Szczególnie zainteresowały mnie wideodomofony, gdyż planuję je zainstalować u siebie.

Gość

Re: Firma Gira

Post autor: Gość » śr 17 lis 2010, 10:30

A czy jakieś inne f-my produkują wideodomofony?
Firma Gira jest strasznie droga.

Gość

Re: Firma Gira

Post autor: Gość » wt 30 lis 2010, 6:41

Wobec tego inne firmy, które też produkują wideodomofony

Gość

Re: Firma Gira

Post autor: Gość » wt 07 gru 2010, 9:23

Inne firmy rodukujące wideodomofony
Genway, Onyx, Competition, Samsung, Commax, Hyundai

Gość

Re: Firma Gira

Post autor: Gość » wt 14 gru 2010, 9:18

Owszem firma Gira nie jest tania.
Niestety ale za jakość trzeba jednak trochę więcej zapłacić.
W sumie to się jednak opłaca.

Gość

Re: Firma Gira

Post autor: Gość » śr 15 gru 2010, 9:45

Gira, istniejący od 1905 niemiecki producent sprzętu elektrotechnicznego. Firma została założona w Wuppertalu, ale w 1912 jej siedziba została przeniesiona do Radevormwaldu. Początkowo GIRA produkowała wszelkiego rodzaju łączniki elektryczne i osprzęt konwencjonalny. Od samego początku firma odznaczała się dobrą jakością oferowanych produktów oraz szerokim asortymentem wyglądu urządzeń.GIRA jest członkiem - założycielem stowarzyszenia EIBA, twórcy systemu EIB oraz producentem inteligentnej instalacji elektrycznej - instabus EIB/KNX. Obecnie GIRA zatrudnia około 700 osób w Niemczech a swoje przedstawicielstwa posiada w większości państw na świecie, m.in. cała Europa, Chiny, Rosja, Tajwan, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Iran czy Hongkong. W Polsce autoryzowanym przedstawicielem firmy GIRA od 1992 roku jest TEMA 2 Sp. z o.o., która zajmuje się m.in. handlem, doradztwem i wsparciem technicznym.

Gość

Re: Firma Gira

Post autor: Gość » śr 22 gru 2010, 9:15

W swojej ofercie GIRA proponuje urządzenia spełniające inteligentne funkcje, programy w szerokiej gamie fascynujących kształtów i kolorów, co umożliwia swobodne projektowanie wnętrza, dopasowanie go do własnych potrzeb i gustów, a przebywanie w nim czyni funkcjonalnym i przyjemnym. Pomysłowe rozwiązania gwarantują komfort i bezpieczeństwo. Paleta produktów GIRA zawiera urządzenia elektroinstalacyjne spełniające różnorodne funkcje - od wyłączników oświetleniowych począwszy. poprzez czujniki ruchu, złącza komputerowe i telekomunikacyjne, aż po alarm radiowy, słupki oświetleniowo - zasilające czy systemy sterownia żaluzjami
Osprzęt elektrotechniczny Gira znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie instalacji elektrycznej stawia się wysokie wymagania estetyczne oraz techniczne; oferowane urządzenia charakteryzują się wyjątkową trwałością i szczególną urodą stylistyki. W każdym programie stylistycznym znajduje się ponad 230 urządzeń spełniających różne funkcje. W skład asortymentu wchodzą zwykłe gniazda i wyłączniki, ściemniacze, programatory, termostaty, wyświetlacze, czujniki i wiele innych urządzeń.

Gość

Re: Firma Gira

Post autor: Gość » czw 23 gru 2010, 9:46

proszę podać jakieś strony ze sklepami sprzedającymi produkty Gira.


Gość

Re: Firma Gira

Post autor: Gość » pn 03 sty 2011, 1:44

Trzeba zajrzeć do e-sklepu fachowego elektryka
www.esklep.fachowyelektryk.pl

ODPOWIEDZ