Google+

Legrand - Tnij kody na nagrody - III edycja programu lojalnościowego - ponad 50 nagród do wyboru

Technologie

Odnawialne źródła energii  

Kable i przewody do instalacji PV

Poszczególne elementy instalacji fotowoltaicznych są bezpośrednio narażone na długotrwałe oddziaływanie wilgoci, promieniowania UV i zmiennych temperatur. Wybierając kable i złączki, musimy szukać produktów o jak najwyższych parametrach technicznych.

Czytaj więcej

Inteligentny budynek  

Sterowanie oświetleniem za pomocą paneli z serii LCN-GTS

Najczęściej użytkownik nowoczesnego systemu automatyki budynku LCN nie ma na co dzień okazji zobaczenia podzespołów, które samoczynnie sterują jego inteligentnym budynkiem. Są one ukryte w rozdzielnicy lub w puszcze podtynkowej i w...

Czytaj więcej

Elementy instalacji elektrycznych  

Przepusty kablowe

Przepusty kablowe są niezbędne dla prawidłowego, a co najważniejsze, bezpiecznego i szczelnego wprowadzania kabli do urządzeń elektrycznych, do naściennych i stosowanych w systemach koryt instalacyjnych puszek rozgałęźnych, do rozdzielnic oraz szaf sterowniczych.

Czytaj więcej

Osprzęt instalacyjny  

Metaliczne piękno – kolekcja osprzętu elektrycznego IMPRESJA firmy Ospel

Podążając za współczesnymi tendencjami dotyczącymi wykończenia wnętrz, warto zwrócić uwagę na detale, takie jak gniazdka elektryczne czy włączniki.

Czytaj więcej

Aparatura modułowa  

Selektywność wyłączania aparatów zabezpieczających – alternatywne rozwiązania

Instalacjom elektroenergetycznym stawiane są głównie takie wymagania jak: bezpieczeństwo przeciwporażeniowe, wysoka niezawodność zasilania, bezpieczeństwo pożarowe i jej długotrwałość. Aby spełnić te wymagania, konieczny jest właściwy dobór aparatów i urządzeń zabezpieczających. W artykule zaproponowano...

Czytaj więcej