Google+

Program do projektowania EDS firmy Emiter został stworzony dla projektantów i instalatorów, by ułatwić i przyspieszyć im pracę. Jest to skuteczne, a zarazem proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na idealne dopasowanie obudowy, dobór aparatury i rozmieszczenie jej zgodnie z obowiązującymi normami.

Więcej

Program do projektowania hagercad.one firmy Hager to pomoc dla projektanta, producenta zestawu rozdzielczego, elektroinstalatora i automatyka. Funkcje zawarte w programie podpowiadają kolejne kroki podczas projektowania, ograniczając tym samym powstawanie błędów.

Więcej

Konstruktorzy aparatury rozdzielczej i sterowniczej muszą polegać na aktualnych, kompleksowych i przejrzystych informacjach o produktach. Nowa aplikacja Rittal Chiller App zapewni teraz użytkownikom łatwość wyboru za pomocą smartfonu: uzupełniając istniejącą wersję online, aplikacja umożliwi automatyczne obliczanie wymaganej mocy chłodniczej. Odpowiedni chiller wybiera się interaktywnie w zaledwie czterech krokach – i to w zakresie mocy od 1 do 40 kW. Bezpłatna aplikacja jest dostępna na iPhone’a.

Więcej
Program do szynoprzewodów Eaton - automatyczne generowanie linii 3D

Ze względu na coraz większą ilość projektów jakie powstają w oparciu o szynoprzewody, oraz brak narzędzi, które w łatwy i szybki sposób pozwolą nam na tworzenie rysunków potrzebnych do zamieszczenia ich w projektach, firma Eaton przygotowała program, który umożliwi automatyczne generowanie ich tras w bardzo krótkim czasie.

Więcej
Projekt w kilka minut

Programy do projektowania rozdzielnic i konfiguracji aparatury poprowadzą nas przez wszystkie etapy planowania konstrukcji, wyboru akcesoriów i doboru aparatów.

Więcej