Google+

LEGRAND Niloe - czas na sprawne działanie

Philips Lighting przeprowadza rebranding rodziny opraw LED – Ledinaire i wdraża je do swojej oferty.

Więcej

Kable sterownicze dla zapewnienia prawidłowego przesyłu sygnałów muszą spełniać szereg dodatkowych parametrów, w porównaniu do standardowych przewodów instalacji zasilających. Światłowody są nieodzownym elementem nowoczesnych systemów przesyłu danych o bardzo dużej przepustowości.

Więcej

Seria Niloe po wielu latach obecności i dobrego przyjęcia na rynku jest jeszcze łatwiejsza w montażu, spełnia wymagania każdego projektu. Ponadto zyskała dwa nowe kolory ramek – aluminium oraz grafit. Kształt serii nie zmienił się, zmiany zostały wprowadzone w konstrukcji mechanizmu.

Więcej

Firma IMPOL wprowadziła do oferty dawno oczekiwany na rynku produkt – profesjonalny stycznik prądu stałego dedykowany do obwodów o napięciu maksymalnym 110 V i prądów termicznych do 10 A, którego producentem jest niemieckie przedsiębiorstwo SCHALTBAU.

Więcej

Rozdzielnice MSF firmy Elektro-Plast Nasielsk zostały tak przemyślane, aby maksymalnie uprościć pracę instalatora, a następnie użytkowanie urządzenia i jednocześnie umożliwić szybką modernizację instalacji elektrycznej oraz systemów multimedialnych budynków.

Więcej