Google+

LEGRAND Niloe - czas na sprawne działanie

Domofony i wideofony są nieodzownym elementem wyposażenia budownictwa jedno- i wielorodzinnego. W nowoczesnych urządzeniach tego typu uwzględnia się wiele przydatnych rozwiązań.

Więcej

Czujniki PIR (ang. Passive Infra Red) stanowią elektroniczne detektory przeznaczone do wykrywania ruchu. Są one nieodzownym elementem systemów alarmowych, a także instalacji automatycznego załączania oświetlenia, wentylacji itp.

Więcej

Nowoczesne systemy domofonowe zapewniają czystą i wolną od zakłóceń komunikację. Zaawansowane instalacje tego typu mogą pełnić rolę sterowników instalacji inteligentnych lub być z nimi integrowane. Stawia się również na stylistykę urządzeń.

Więcej

Zasilacze, które znajdują zastosowanie w systemach ochrony przeciwpożarowej spełniają wymagania normy PN-EN 54-4 oraz PN-EN 12101-10. Nie mniej ważne są przy tym odpowiednie certyfikaty CNBOP oraz VDS.

Więcej
Fot. 2. Kamera w obudowie EXhC

Czyż nie marzy o tym każdy z nas? Opomiarować instalację lub proces, w taki sposób, aby wszelkie odchyłki od zadanych parametrów, zostały wykryte w sposób automatyczny natychmiast po zaistnieniu takiego stanu, a informacja o tym fakcie była zapamiętana i/lub wysłana do odpowiedzialnych osób. W większości przypadków takie anomalie wiążą się ze zmianą temperatury, a tu świetnie radzą sobie kamery termowizyjne firmy FLIR Systems.

Więcej