Google+

Tytułowe urządzenie powstało z myślą o fanach wyjątkowych wnętrz. Można być takim fanem na własny użytek, wyposażając swoje mieszkanie lub dom, można też z pasją projektować i wykonywać instalacje, umeblowanie, dekoracje na użytek klientów, którzy będą zadowoleni z dobrze wykonanej roboty i być może polecą usługodawcę rodzinie i znajomym. Nowy laser krzyżowy Quigo Plus marki Bosch to gadżet dla pasjonatów z obu grup. Proste w obsłudze urządzenie pozwoli im zrealizować wiele nieprzeciętnych pomysłów.

Laser krzyżowy Bosch Quigo Plus

Quigo Plus umożliwia bowiem realizację odważnych, wyjątkowych projektów dekoratorskich. Na dodatek łatwo i precyzyjnie, co też jest cechą eleganckich rozwiązań.
Użycie lasera zastępuje pracochłonne pozycjonowanie z użyciem poziomicy, ponieważ wyświetla on idealnie równą poziomą i pionową linię. Oprócz dwóch linii prostopadłych wyświetla też na nich dodatkowe znaczniki, dzieląc obie linie na równe części. Tym samym na obu podstawowych liniach tworzy skalę. Dzięki dodatkowym znacznikom użytkownik jest w stanie umieszczać na ścianach przedmioty w równej odległości od siebie, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi. Może też np. wyznaczać położenie osprzętu elektroinstalacyjnego, obudowy rozdzielnicy itp. Ta prosta funkcjonalność otwiera wiele nowych możliwości!
Szerokość między znacznikami na liniach można regulować poprzez zmianę odległości lasera od ściany.
W Quigo Plus linie laserowe mogą być także wyświetlane pod kątem. Odpowiednie ustawienie lasera ułatwia statyw, który znajduje się w wyposażeniu standardowym urządzenia. Quigo Plus jest banalnie prosty w obsłudze – po przesunięciu włącznika w górę, narzędzie jest gotowe do użycia.
Układanie tapet, zawieszenie obrazów, luster czy szafek, tworzenie na ścianach kreatywnych dekoracji – to wszystko jest znacznie łatwiejsze z laserem krzyżowym Quigo Plus firmy Bosch.

www.bosch-prasa.pl