Instalacja elektryczna w mieszkaniu (bezpieczniki itd)

Gość

Re: Instalacja elektryczna w mieszkaniu (bezpieczniki itd)

Post autor: Gość » pn 29 sty 2018, 8:55

Najwyższej klasy aparaturę probierczą dostaniecie w firmie www.zwarpol.com. Pracuję na ich sprzęcie od wielu lat i wiem, że jest bezawaryjny i niezastąpiony. To firma, która dba o każdy detal przy swojej produkcji.

ada34m

Post autor: ada34m » śr 14 lut 2018, 9:40

tak naprawdę to jest bardzo duży koszt i mnóstwo kasy trzeba na to

slawek443

Post autor: slawek443 » śr 16 paź 2019, 6:54

Dla mnie instalacja elektryczna nigdy nie była i na pewno nie będzie trudna.

fachman

Post autor: fachman » śr 23 paź 2019, 7:22

Jak chcesz połozyć instalacje elektryczną to nie kupuj pierwszych lepszych przewodów. Na stronie jaką jest https://meskon.pl/kable-i-przewody-k11000000 Znajdziesz bardzo dużo interesujących ofert które z całą pewnoścą bardzo Ci się spodobają. Ceny nie są wygórowane więc polecam jak najbardziej.

valetta

Post autor: valetta » sob 04 sty 2020, 10:05

Dobry elektryk będzie doskonale wiedział, jak wykonać tego typu instalację. Na pewno pomoże Ci pan Bartosz Popławski, który działa także jako pogotowie elektryczne na terenie Krakowa i okolic.

pawel33332

Post autor: pawel33332 » pn 10 lut 2020, 1:25

Bardzo dobrze że taki wątek jak ten istnieje.Na pewno dużo osób będzie tutaj zaglądało.

liana39

Post autor: liana39 » wt 11 lut 2020, 10:54

Całą instalację w mieszkaniu zleciłem jednej firmie. Kompleksowo wykonali instalację elektryczną razem z TV i internetem. Sam nie musiałem się niczym przejmować, wszystko zrobili szybko i sprawnie, a co ważne w dobrej cenie.

usagi

Post autor: usagi » ndz 26 lip 2020, 8:57

Na pewno warto zatrudnić do takich prac kogoś rzetelnego i mającego odpowiednią wiedzę. Sama nie brałabym się za tego typu prace. Jak się budujecie, potrzebna jest firma , która przyjmie prywatne zlecenie budowlane. Jak potrzebujecie fachowca do instalacji elektrycznych, to potrzebny jest do takich prac też ktoś odpowiedni. Warto o tym pamiętać. W ten sposób macie pewność, że wszystko dobrze będzie wykonane etc.

Ramzil

Post autor: Ramzil » śr 09 wrz 2020, 12:03

Witam szanowne grono! Poszukuję rozwiązania na podstawowy system zarządzania budynkiem - kontrola dostepu, sterowanie klimatyzacja i wentylacja (klimatyzacja vrv ma możliwość sterowania przez bramkę), podstawowe sterowanie oświetleniem zewnętrznym. Wiem że to wszystko można ustawić z poziomu każdego systemu, ale jednak chciałbym spiąć to w jedną sieć. Chodzi mi mniej wiecej o coś takiego http://asd.pl/kontrola-dostepu

Ramzil

Post autor: Ramzil » śr 09 wrz 2020, 12:04

Daję prawidłowy link https://www.asd.pl/systemy-kontroli-dostepu Nie wiem czemu tamten nie działa.

ODPOWIEDZ