instalacja elektryczna w domu

fachovy
Re: instalacja elektryczna w domu

Post autor: fachovy » sob 28 cze 2014, 6:31

Instalację elektryczną robią elektrycy, więc elektryk to wykonujący zrobi to prawidłowo. On ma za zadanie potwierdzić wykonanie tej instalacji zgodnie z normami, przepisami i przedstawić protokoły pomiarowe dla instalacji. Elektro instalacje to nie najlepszy materiał na eksperymenty.

qasanek

Post autor: qasanek » śr 10 cze 2015, 8:17

mi instalacje elektryczne w domu montowała firma http://naszelektryk.pl :)

joannax20

Post autor: joannax20 » śr 09 gru 2015, 2:26

Witam mam problem z podłaczeniem gniazdka włacznika prądu i do tedo gniazdka listwe grzewcza drzwi suwanych balkonowych z tej listwy wychodza dwa kable i z domu 3 kable i to wszystko potrzebuje podlaczyc pod włacznik tak aby mozna było właczac i wyłaczac ta listwe. kilka osób prubowało mi to zrobić i maja problem a sam nie znam sie na pradzie i nie chce sie do tego pchac , może ktos mi pomóc, moge wysłac zdjecie jak to wyglada i moze uda sie to zrobić. podzrawiam

magic77
Kontakt:

Post autor: magic77 » pt 01 lip 2016, 3:39

Dzieki za porady!

neorex
Kontakt:

Post autor: neorex » śr 06 lip 2016, 5:12

wez fachowca, z elektrynka nie ma zartow

Tykaczek

Post autor: Tykaczek » ndz 01 mar 2020, 1:09

U mnie wszystkie rzeczy zawsze podłącza fachowiec, gdyż ja się na tych sprawach nie znam. Tym bardziej, że jak np kupiłam pralko-suszarkę po poradach http://www.toysboard.pl/jaka-pralko-suszarke-wybrac/ to również nie bardzo wiedziałam jak mam ją podłączyć, aby było dobrze. W takim wypadku właśnie fachowiec przyszedł i podłączył całe urządzenie.

Dolas
Kontakt:

Post autor: Dolas » pn 16 mar 2020, 11:04

Ja tego typu rzeczy zlecam profesjonalnym firmom, bo sam nie znam się dokładnie na wszystkim.

ODPOWIEDZ