System inteligentnego domu

Instalacje strukturalne, telefoniczne, komputerowe, alarmowe, RTV, ppoż itp.
Walkin
System inteligentnego domu

Post autor: Walkin » czw 31 gru 2020, 2:15

Ma ktoś u siebie taką instalację?
Czy jesteście zadowoleni z systemu inteligentnego domu?

Iglome

Re: System inteligentnego domu

Post autor: Iglome » sob 02 sty 2021, 12:45

Aktualnie mam sterowanie ogrzewaniem.
Mam i jest to bardzo wygodne i ekonomiczne. W każdym pomieszczeniu można ustawić inną temperaturę. Np. Piwnica 16 stopni, łazienka przy sypialni 23 stronie, sypialnia w nocy 19 stopni w dzień 21 stopni, itd

Jeśli chcesz wprowadzić u siebie taki system polecam kontakt z nimi https://www.sabur.com.pl/kategoria-prod ... zemyslowe/ Doradzą Ci odpowiednie rozwiązanie.

nubarim11
Posty:24
Rejestracja:czw 12 paź 2017, 4:35
Kontakt:

Re: System inteligentnego domu

Post autor: nubarim11 » wt 27 kwie 2021, 10:13

Jeśli chodzi i ogrzewanie to ja postawiłam na gazowe instalacje w swoim domu. amerigas opinie to dobry sposób ogrzewania. Poczytajcie o tym na stronie. Sprawdźcie też oferty od dostawcy gazu. Są naprawdę atrakcyjne.

ellm

Re: System inteligentnego domu

Post autor: ellm » pn 10 maja 2021, 5:53

U nas proces jeszcze trwa, mamy sterowanie ogrzewaniem przez aplikację, ale także telefonem możemy obsługiwać nasza instalację alarmową. Ją, ale także instalację odgromową i przeciwpożarową zajęli się u nas fachowcy z firmy Pi-Energa https://www.pi-energa.pl/oferta/elektroinstalacje z Sieradza. Poradzili sobie bardzo dobrze, to ludzie z doświadczeniem. Przyjechali w umówionym terminie, sprawnie wszystko wykonali, w rozsądnej cenie, mogę ich szczerze polecić, kompleksowo podchodzą do każdego zlecenia, wykonali rzetelny projekt i zajęli się także montażem.

adminforum
Site Admin
Posty:12
Rejestracja:pn 18 sty 2010, 1:37

Re: System inteligentnego domu

Post autor: adminforum » pn 10 maja 2021, 10:05

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami na temat Inteligentnego Budynku zamieszczonych na stronie https://www.fachowyelektryk.pl/technolo ... dynek.html
Odnajdziemy tam pomysły na kablowe jak i bezprzewodowe rozwiązania sterowania m.in. oświetleniem czy ogrzewaniem połączonym ze stacja pogodową.

ODPOWIEDZ