Fotowoltaika jako ekologiczne rozwiązanie w domu?

kalia
Posty:6
Rejestracja:pt 24 sie 2018, 10:44
Re: Fotowoltaika jako ekologiczne rozwiązanie w domu?

Post autor: kalia » pt 26 lut 2021, 12:46

Wiecie, jak nie macie pewności- jakie rozwiązanie wybrać dla siebie? To, możecie zgłosić się chociażby do respect energy. Oni doskonale wiedzą jak zadbać o potrzeby swoich klientów pod względem energetyki. Jest to firma, która oferuje prąd pozyskiwany z odnawialnych źródeł. A więc jest on ekonomiczny i ekologiczny.

dżoana

Re: Fotowoltaika jako ekologiczne rozwiązanie w domu?

Post autor: dżoana » wt 06 kwie 2021, 3:10

I świetnie, bo fotowoltaika to bardzo dobre rozwiązanie i to dla każdego bez wyjątku. Jeżeli chodzi o mnie, to ja planuje chociażby do firmy https://sunvol.pl/fotowoltaika-konin/ się zgłosić. Słyszałam, że świadczą oni dobre usługi i można liczyć na ich pełne wsparcie niezależnie od etapu instalacji etc.

mayczak
Posty:11
Rejestracja:czw 17 maja 2018, 10:20

Re: Fotowoltaika jako ekologiczne rozwiązanie w domu?

Post autor: mayczak » ndz 18 kwie 2021, 4:45

Wydaje mi się, że warto wziąć pod uwagę ofertę firmy https://eeef.pl/ jeśli myślicie o fotowoltaice. Zajmują się tym od lat i doskonale wiedzą jak szybko i sprawnie przeprowadzić montaż takich paneli. Cenowo też korzystnie to wygląda.

kryśkaa

Re: Fotowoltaika jako ekologiczne rozwiązanie w domu?

Post autor: kryśkaa » sob 24 kwie 2021, 7:54

Natomiast na stronie https://sunvol.pl/dotacje-i-finansowanie-fotowoltaiki/ możecie dowiedzieć się wszystkiego na temat dotacji i finansowania fotowoltaiki. Warto nad tym wszystkim pomyśleć, bo wtedy możecie dużo mniej zapłacić za tą inwestycję. Ja właśnie też planuje zapoznać się z tymi informacjami, bo też chce postawić na fotowoltaikę.

kajeczkaa

Re: Fotowoltaika jako ekologiczne rozwiązanie w domu?

Post autor: kajeczkaa » sob 24 kwie 2021, 8:23

Według mnie warto byłoby rozważyć również ofertę firmy respect energy, ponieważ oni dostarczają prąd pozyskiwany z odnawialnych źródeł. Jako jedni w Polsce posiadają w ofercie prawdziwy zielony mix energetyczny. Dodam, że warunki współpracy z nimi są naprawdę dogodne.

ODPOWIEDZ