Jakie oświetlenie do domu?

Dolas
Kontakt:
Re: Jakie oświetlenie do domu?

Post autor: Dolas » wt 09 cze 2020, 8:05

Warto jest kupić jakieś naprawdę solidne oświetlenie. ;)

Tukuha
Kontakt:

Post autor: Tukuha » pn 22 cze 2020, 11:45

Jeżeli szukasz dobrego kleju to polecam Ci ten sklep, bo posiadają oni najlepszej jakości klej, który bardzo ładnie chwyta https://decolux.com.pl/product-category/klej/

valetta

Post autor: valetta » wt 06 paź 2020, 10:37

Moim zdaniem najlepiej porozmawiać na ten temat z fachowcem. On doradzi i podłączy odpowiednie oświetlenie do Waszego domu. Z pewnością pomoże Wam elektryk, usługi elektryczne Anluks Szczecin: http://anluks.pl/.

Harold
Kontakt:

Post autor: Harold » czw 03 gru 2020, 9:22

Przy doborze kieruj się rozsądkiem. Nie leć w ciemno w propozycje sprzedawców bo oni mają prowizję od tego. Pogadaj z kilkoma elektrykami którzy zaproponują jakieś rozwiązania. Nie wiąż się z jednym producentem a już na pewno nie patrz na markę bo np. Osram czy Philips ma swoje lepsze i gorsze produkty. Hurtownia elektryczna będzie Ci wciskała, że to jest ok.Ale nie koniecznie tak musi być. Niedawno w dużym sklepie internetowym kupiłem żarówki LED. Azjatyckie świecą do tej pory, a markowa spaliła się po 4 miesiącach. Zaznaczam, że wszystkie były w jednej lampie. Barwa, jasność identyczna.
Pozdrawiam
Harold

Automatyka Przemysłowa, a później już tylko kamienie...

pwlk

Post autor: pwlk » czw 14 sty 2021, 2:03

Mnie także interesuje ten temat. Jestem świeżo po remoncie sypialni, w której pojawiła się m.in. stara cegła na ścianę pomalowana na biało. Potrzebuje lamp, które wpasują się w ten klimat. Ktoś coś? :)

ODPOWIEDZ