Najnowsza propozycja firmy GTV – aluminiowa oprawa LED TWINS, to doskonałe uzupełnienie zarówno przestrzeni biurowych i handlowych (gdzie wymagany jest długi okres eksploatacji oraz niskie zużycie energii), jak również wnętrz domów jednorodzinnych.

LED TWINS GTV

Przyjazna dla oka barwa światła oraz jego strumień kierowany w dół, zapewnią wyjątkowe oświetlenie wybranej powierzchni, bez efektu olśnienia. Energooszczędne oprawy LED typu downlight to bardzo chętnie wybierane przez inwestorów rozwiązanie do wszelkiego rodzaju przestrzeni publicznych. Świetnie sprawdzą się w biurach, restauracjach oraz obiektach handlowych. Z powodzeniem mogą stać się także elementem domowego systemu oświetlenia, wprowadzając do wnętrz atmosferę skandynawskiego minimalizmu. Oprawa LED TWINS występuje w dwóch wariantach montażu – do wyboru mamy tu oprawę wpuszczaną (Ø 145 i 190) oraz oprawę natynkową (Ø 147 i 195), które można instalować zarówno na suficie, jak i ścianie. Oba modele łączą niski pobór mocy z wysoką efektywnością świetlną, pozwalając na wykorzystanie trzech trybów świecenia: całościowego oraz pierścienia wewnętrznego lub zewnętrznego. W ten sposób uzyskujemy łączną moc oświetlenia na poziomie 9 W (6 W + 3 W) lub 16 W (12 W + 4 W), co przekłada się kolejno na strumień świetlny o wartości 640 lub 1140 lumenów.
TWINS, będąc oprawą typu LED, charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością energetyczną, a emitowane przez nią światło o ciepłej barwie 3000 K i kącie świecenia 120° nie tylko wprowadzi do wnętrza przyjazną atmosferę, ale powiększy przestrzeń i doskonale wpasuje się w każdą, nawet najbardziej wymagającą, aranżację.

www.gtv.com.pl

Więcej na temat:


x