Brother posiada w swoim portfolio linię etykiet Pro, która jes dedykowana elektrykom, inżynierom infrastruktury sieciowej i osobom pracującym w branży przemysłowej.

Etykiety Brother z serii Pro z samolaminującą taśmą dedykowane profesjonalistom

Etykiety z serii Pro powstały z wytrzymałych i trwałych materiałów oraz profesjonalnych klejów, co zapewnia niezawodne rozwiązanie do etykietowania nawet w najbardziej wymagających środowiskach. Asortyment linii Pro Tape obejmuje siedem typów taśm w różnych szerokościach i kombinacjach kolorystycznych:

  • taśma samolaminująca umożliwia zabezpieczenie zadrukowanych etykiet i trwałą ochronę dzięki warstwie laminatu; idealna do przewodów, w tym CAT6A
  • mocno klejąca taśma laminowana przeznaczona do gładkich, chropowatych lub malowanych proszkowo powierzchni,
  • elastyczna, laminowana taśma identyfikacyjna Flexi ID stworzona do owijania i oznaczania przewodów
  • rurka termokurczliwa ze specjalnej nieprzylepnej taśmy, która po obkurczeniu przylega do kabla
  • laminowana taśma zabezpieczająca (plomba) dla dodatkowej ochrony, wyraźnie wskazująca czy etykieta została naruszona i uniemożliwiająca jej ponowne naklejenie
  • taśma kalkowa dedykowana branży przemysłowej, posiada termoczułą warstwę, która maskuje tusz lub specjalne płyny do bezpośredniego znakowania części.
Etykiety Brother z serii Pro z samolaminującą taśmą dedykowane profesjonalistom

Etykiety serii Pro przeszły serie testów, które potwierdziły, że oznaczenia są trwałe i nawet pod wpływem ścierania, działania środków chemicznych czy skrajnych temperatur pozostają czytelne.

Źródło: Brotherx