Solidarni z UKRAINĄ!

Narzędzie, które można obsługiwać jedną ręką, umożliwia wykonywanie podstawowych testów włókien światłowodowych i szybkie wykrywanie problemów z polaryzacją oraz uszkodzonych transceiverów. Obecność światła bliskiej podczerwieni jest sygnalizowana za pomocą sygnału dźwiękowego i diody LED.

Więcej

Regularnie przeprowadzane pomiary elektryczne i przeglądy pomagają uniknąć wielu niepotrzebnych awarii w instalacjach elektroenergetycznych. Dzięki pomiarom można w porę wykryć i naprawić usterki, a jednym z istotniejszych pomiarów jest badanie rezystancji izolacji transformatora.

Więcej

Zespoły pracują bezpieczniej i dokładniej lokalizują nieszczelności powietrza, gazu i próżni dzięki wyższej czułości dzięki kamerom dźwiękowym Fluke ii910.

Więcej

Nowy miernik cęgowy umożliwia wykonywanie pomiarów instalacji solarnych przy napięciu 1500 V, jednocześnie zapewniając najwyższą klasę bezpieczeństwa dla tej wartości napięcia oraz prostszą obsługę.

Więcej

Nowy przyrząd Fluke z serii 1770 do rejestrowania danych oraz wyszukiwania i usuwania awarii związanych z jakością energii elektrycznej zapewnia doskonałą konfigurację za każdym razem dzięki pracy plug-and-play z automatyczną weryfikacją połączenia i automatyczną korekcją.

Więcej

Termowizja wkracza w coraz to nowe dziedziny życia, znajdując zastosowanie w medycynie, usprawniając pracę służb bezpieczeństwa czy instalatorów. Szerokie zainteresowanie tą technologią zauważyć można także w przemyśle spożywczym oraz w automotive. Wciąż poszukiwane są nowe zadania dla urządzeń termowizyjnych. Ciekawe możliwości otwierają się m.in. dzięki połączeniu kamer termowizyjnych z systemami analizującymi treść obrazu i wywołującymi reakcję.

Więcej

Zespoły ds. konserwacji i elektrycy przemysłowi otrzymają bezpłatny obiektyw do kamery termowizyjnej przy zakupie wybranej kamery firmy Fluke, co zapewni im większą elastyczność i dokładność w szerokim zakresie zastosowań.

Więcej

Miernik LanTEK IV przeznaczony jest do wykonywania pełnego zakresu pomiarów sieci miedzianych i światłowodowych oraz ich certyfikacji. Przejrzysty interfejs i duży dotykowy wyświetlacz zapewniają łatwość i prostotę użytkowania, a częste aktualizacje oprogramowania zapewniają płynne oraz bezproblemowe działanie miernika.

Więcej

Firma Fluke wprowadza na rynek mierniki cęgowe z funkcją bezkontaktowego pomiaru napięcia, aby zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa podczas testów elektrycznych.

Nowa seria mierników cęgowych AC/DC prawdziwej wartości skutecznej z bezdotykowym pomiarem napięcia zwiększa poziom bezpieczeństwa oraz ułatwia jednoczesny pomiar napięcia i natężenia bez kontaktu z przewodami pod napięciem

Więcej

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych podlegają odpowiednim badaniom i pomiarom zarówno na potrzeby odbioru jak i konserwacji. Szczegóły w tym zakresie wynikają z przepisów prawa

Więcej
x