Nowy przyrząd Fluke z serii 1770 do rejestrowania danych oraz wyszukiwania i usuwania awarii związanych z jakością energii elektrycznej zapewnia doskonałą konfigurację za każdym razem dzięki pracy plug-and-play z automatyczną weryfikacją połączenia i automatyczną korekcją.

Więcej

Termowizja wkracza w coraz to nowe dziedziny życia, znajdując zastosowanie w medycynie, usprawniając pracę służb bezpieczeństwa czy instalatorów. Szerokie zainteresowanie tą technologią zauważyć można także w przemyśle spożywczym oraz w automotive. Wciąż poszukiwane są nowe zadania dla urządzeń termowizyjnych. Ciekawe możliwości otwierają się m.in. dzięki połączeniu kamer termowizyjnych z systemami analizującymi treść obrazu i wywołującymi reakcję.

Więcej

Zespoły ds. konserwacji i elektrycy przemysłowi otrzymają bezpłatny obiektyw do kamery termowizyjnej przy zakupie wybranej kamery firmy Fluke, co zapewni im większą elastyczność i dokładność w szerokim zakresie zastosowań.

Więcej

Miernik LanTEK IV przeznaczony jest do wykonywania pełnego zakresu pomiarów sieci miedzianych i światłowodowych oraz ich certyfikacji. Przejrzysty interfejs i duży dotykowy wyświetlacz zapewniają łatwość i prostotę użytkowania, a częste aktualizacje oprogramowania zapewniają płynne oraz bezproblemowe działanie miernika.

Więcej

Firma Fluke wprowadza na rynek mierniki cęgowe z funkcją bezkontaktowego pomiaru napięcia, aby zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa podczas testów elektrycznych.

Nowa seria mierników cęgowych AC/DC prawdziwej wartości skutecznej z bezdotykowym pomiarem napięcia zwiększa poziom bezpieczeństwa oraz ułatwia jednoczesny pomiar napięcia i natężenia bez kontaktu z przewodami pod napięciem

Więcej

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych podlegają odpowiednim badaniom i pomiarom zarówno na potrzeby odbioru jak i konserwacji. Szczegóły w tym zakresie wynikają z przepisów prawa

Więcej

Nowa seria prostych w obsłudze kamer termowizyjnych ma pomagać we wdrażaniu programów konserwacji zapobiegawczej. Nowe kamery – TiS55+ i TiS75+ przeznaczone są dla dla techników i podwykonawców, którzy oprócz wymagań w zakresie wyszukiwania i usuwania awarii, inspekcji okresowych i konserwacji zapobiegawczej potrzebują także jak najwyższej jakości obrazu i zaawansowanych funkcji.

Więcej

Dynamiczny rozwój elektroniki i nowoczesnych, zminiaturyzowanych rozwiązań technologicznych pozwala na konstruowanie urządzeń pomiarowych, które do tej pory były nieosiągalne dla użytkowników wykonujących badania ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym. W tym obszarze najbardziej popularne wśród pomiarowców są urządzenia wielofunkcyjne.

Więcej

Detekcja wycieku wody oraz glikolu jest użyteczna jako ochrona i zapobieganie ewentualnym zniszczeniom wywołanym zalaniem pomieszczeń i urządzeń. System detekcji składa się z przewodu sensorowego lub sond punkowych oraz centrali monitorującej przekazującej informacje o wykryciu wycieku.To wszystko zapewnia system nVent RAYCHEM TraceTek.

Więcej

Firma Beha-Amprobe, producent sprzętu pomiarowego, wprowadza na polski rynek nowe urządzenie - tester napięcia BEHA-AMPROBE 2100-Delta True-RMS z funkcją pomiaru prądu do 200 amper (AC) poprzez nasunięcie otwartych cęgów na przewód bez konieczności przerywania obwodu. Urządzenie przeznaczone jest m.in. dla elektryków, techników utrzymania ruchu, kierowników zakładów przemysłowych, czy wykonawców prac budowlanych.

Więcej
x