Karlik Elektrotechnik Karlik Elektrotechnik
Fachowy Elektryk poleca

Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.

ul. Wrzesińska 29, 62-330 Nekla

+48 61 437 34 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. www.karlik.pl

Firma Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. jest polskim producentem osprzętu elektroinstalacyjnego z siedzibą w Nekli k. Poznania, działającą od ponad 40 lat. Oferuje bardzo szeroki wybór gniazdek elektrycznych, włączników światła, elektronicznych sterowników roletowych, regulatorów oświetlenia czy temperatury w ramach wielu serii produktowych, zróżnicowanych pod względem wyglądu i dostępnej kolorystyki.

Gniazda i łączniki podtynkowe producenta są przeznaczone do wnętrz mieszkalnych, komercyjnych, użyteczności publicznej itp., natomiast osprzęt hermetyczny (natynkowy) ze stopniem ochrony IP 54 lub IP 44 znajduje zastosowanie w budownictwie przemysłowym i w pomieszczeniach gospodarczych.

Wybrane produkty

Karlik DECO

DECO
Dekoracyjna i nowoczesna seria podtynkowa z bardzo szeroką ofertą mechanizmów i ramek, dostępnych od pojedynczej do pięciokrotnej, do wyboru ze szkła, betonu, drewna, z efektem szkła, efektem drewna i z tworzywa.

Karlik FLEXI

FLEXI
Seria podtynkowa, której mechanizmy gniazdek i włączników są sprzedawane w komplecie z ramką pojedynczą, konstrukcyjnie przystosowaną do łączenia kolejnych mechanizmów ze sobą. Wybór FLEXI oznacza łatwy montaż nieograniczonej ilości modułów w pionie lub w poziomie.

Karlik JUNIOR IP 54

JUNIOR IP 54
Gniazdka i łączniki hermetyczne o wysokiej ochronie przed kurzem, pyłem i wilgocią. Są przeznaczone do wnętrz zawilgoconych, w których trudno o zachowanie czystości jak piwnice, garaże, magazyny, hale przemysłowe lub parkingi podziemne oraz na zewnątrz budynków.

Karlik DECO Soft

DECO Soft
Seria gniazdek i włączników podtynkowych o wysokich walorach funkcjonalnych. Ramki pojedyncze i wielokrotne DECO Soft zapewniają idealne przyleganie osprzętu do ściany, a bogaty wybór mechanizmów - komfort ich użytkowania na co dzień.

Karlik MINI

MINI
Minimalistyczna seria osprzętu podtynkowego do wnętrz, dająca maksimum możliwości pod względem doboru kolorów. Oprócz mechanizmów i ramek można wybrać idealny kolor ramki pośredniej, pasujący do wystroju pomieszczenia. Ramki MINI służą do montażu gniazdek i kontaktów poziomo lub pionowo do 5 mechanizmów w jednym rzędzie.

Karlik SENIOR IP 44

SENIOR IP 44
Produkty natynkowe posiadające stopień ochrony IP 44, dostępne w kolorze białym lub czarnym i przeznaczone do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Dystrybutorzy

Pełna lista dystrybutorów Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. dostępna jest pod adresem:
www.karlik.pl/pl/kontakt/dystrybutorzy/

x